שלום לכולם, צריך עזרה בקניית רכב.

PelegMan

New member
שלום לכולם, צריך עזרה בקניית רכב.

שלום לכולם, אני נהג חדש אבל לא כ"כ חדש בפורום. אני כבר קצת אחרי 17 וחצי ואני ואחותי עד היום נסענו שנינו על הרנו מגאן II שלה, אבא שלי החליט לקנות לי אוטו אחרי הרבה בירורים ושטויות... הוא יודע שאני חובב מכוניות מושבע ונהנה מאוד לנהוג(כפי שכבר הוזכר בויכוחים מיותרים כאן בפורום). אולי ישמע לכם קצת לא הגיוני ואפילו תחשבו שאני אולי איזה "טרול" אבל לא. עם הרבה התחננויות, ציונים טובים וכו'... אבא שלי מסכים לקנות לי מכונית בסדר גודל של B.M.W 330ci, חברים שלי אמרו שזה טיפשי כי זה אוטו יקר ואין לי עוד מספיק נסיון בשביל כזה אוטו וכו'... על איזה אוטו אתם, אני מדגיש אתם, הייתם ממליצים לי לקנות כל עוד בעיית הכסף אינה קיימת?, עוד פעם, אולי זו תשמע לכם שאלה טיפשית ומצוצה מהאצבע אבל לא, עבדתי על זה הרבה זמן והרווחתי את זה, אז אני מחפש מכונית ספורטיבית, עם אחיזה טובה, אם אפשר קופה, ידנית\אוטומטית-טיפטרוניק, לא כ"כ חשוב המראה אבל שתתאים כמובן לילד בגילי... אני מודה מראש לכל העונים והקוראים.

שנת 2001 - עם מנוע 1600../images/Emo13.gif

אומר לך משהו

ShAkaTArShA

New member
המממ

החלום שלי הוא TT קופה, אבל אם בא לך על יותר מקומות להכניס גם תחבר'ה, אני הייתי הולך על פחות סטייל ויותר כיף וקונה אימפרזה טורבו חדשה, או את הלאנסר אוולושן (
), אבל אם בא לך ב.מ.וו לך על זה..

PelegMan

New member
לא רוצה להשמע סגור להצעות

אבל לא נוגע ביפאניות...

ShAkaTArShA

New member
אז לך על משהו כמו...

A4 חזקה במיוחד.. או TT כמובן אם לא אכפת לך על 3 מקומות... פיג'ו 307 CC יכולה להיות טובה לדעתי וגם אמורה להגיע (נראה לי
) מגאן || ספורט, אז אולי תחכה אבל מכל אלה באמת עדיף איזה ב.מ.וו....

PelegMan

New member
עזוב אחי, דעות ומנהג משפחתי...:)

ובכל זאת? מה רע באירופאיות (אם יש בכלל רע)?

לא אמרתי שרע באירופאיות....

אבל אתה יודע טוב מאוד שהיפניות יותר קלות + יותר כ"ס *****אהמ****....פוקוס Vs. קורולה.....***אהמ*****
בכל אופן, אתה זה שרוצה מכונית ספורט מהירה ואתה זה שאוהב לנהוג מהר, לא ככה

slarti

New member
אמינות, סחירות, ירידת ערך

סחירות וירידת ערך - בעיה מקומית בשוק הישראלי. אבל אם ממונך מוגבל, הרי שקניה של רכב יפני היא יותר משתלמת (ובהנחה שאתה מר ישראלי שקונה אוטו בשביל להגיע מנקודה א' לנקודה ב', הרי שהתת היגוי שם לא ממש מזיז לך :)). אמינות - בעיה כללית ואמיתית. רכבים יפניים הם לרוב אמינים יותר (וכבר היה על זה שרשור פה אז בואו לא נפתח אותו שוב :)). וברוב המקרים (למעט פיאט :)), החלפים של רכבים יפניים זולים יותר. וזה שוב מחזיר אותנו לעובדה שרכב יפני משתלם יותר. גם נופל פחות בערך, גם עולה פחות אחזקה ותיקונים, וגם קל לקנות וקל למכור. With all that said - אין כמו מכוניות אירופאיות

PelegMan

New member
אני מסתכל ומחפש...

חשבתי אולי על: Mini cooper S כמו שאמרת רנו מגאן ספורט שמאוד נדלקתי עליה באוטומוטור אבל אף אחד לא ממש מדליקה אותי כמו ה330ci שאני מאוהב בה... כנראה שאני אאשר לאבא שלי את ההזמנה של ה330ci החמודה... מה אתם אומרים? יש לכם עוד רעיונות?

PelegMan

New member
בוא נגיד ש...

אין אצלי כ"כ "נקודה א' ב'"... הנקודות אצלי הן הבית והבית ספר שזה בערך 5 דקות נסיעה (עם אבא שלי) איתי בערך 8-9 דקות, זו לא הנקודה, האוטו יהיה להסתובבויות באיזור, מדי פעם נסיעות לת"א וכו'... אולי ה330ci לא כ"כ מתאימה לזה, אבל זה מה שאני רוצה, אלא אם כן יש לכם על מה להדליק אותי... תודה מראש לכל העונים...

הראל CDO

New member
פג'ו 106 ראלי חדשה... ../images/Emo99.gif

האוטו הכי חמוד וכיף שיש... רק דבר אחד אני לא מבין , איך הצלחת לשכנע את אבא שלך "לתמוך" בך בעניין האוטו?! הראל , שאבא שלו "מניאק" ולא עוזר (לפחות עד הצבא...)

למעלה