שלום לכולם , מישהו/י ניסו את השירותים האוטמטיים ויכולים לתת חוות דעת על השימוש בהם? ראו קישור

Yukita

Active member
מנהל
מאחר שלא ניסינו אצלנו בבית, אוכל רק לומר מה שאמרתי בעבר: בתור שמר-חתול, ראיתי את זה בבתים אחרים. נראה שבאיזה שלב מפסיקים את השימוש בגלל סתימות חוזרות, אבל באמת שעדיף לדבר עם מישהו שבאמת התקין אצלו כדי להבין את העניין עד הסוף.

gili667

Member
מאחר שלא ניסינו אצלנו בבית, אוכל רק לומר מה שאמרתי בעבר: בתור שמר-חתול, ראיתי את זה בבתים אחרים. נראה שבאיזה שלב מפסיקים את השימוש בגלל סתימות חוזרות, אבל באמת שעדיף לדבר עם מישהו שבאמת התקין אצלו כדי להבין את העניין עד הסוף.
תודה , סתימות במוצר עצמו או בצנרת של הבית?

דגלמנגל

Well-known member
תודה , סתימות במוצר עצמו או בצנרת של הבית?
היות שמדובר בפסולת שאינה מים בלבד, יש לבצע חיבור מקצועי למערכת הביוב. מצאתי באינטרנט כל מיני המלצות מפוקפקות לחיבור אל מערכת הדלוחין, כלומר מים אפורים (כיורים וכדומה). זה קל יותר, כמו חיבור של מכונת כביסה, אבל הצנרת דקה יותר, מזו של מערכת הביוב וכמות המים בתערובת כנראה שאינה מספיקה לשטוף הכל אל מחוץ לבית. במצב אידיאלי, התערובת אמורה להיות נוזלית הומוגנית, אבל עלולים גם להיות בה גושים. אני מניח שהסתימות נובעות משקיעה בקופסאות הביקורת בתוך הבית, דבר שמשפיע גם על ניקוז הכיורים. לא התעמקתי בתפקוד המכונה עצמה.

נערך לאחרונה ב:

דגלמנגל

Well-known member
טוב, קודם כל חדשות:
המוצר הוא מפיתוח ישראלי ומיועד לשוק האמריקאי.
הוא לא חדש, הוא נמכר שם כבר מעל 10 שנים.
אפשר למצוא עליו ביקורות באמזון. חפשו "cat genie 120", שזה הדגם האחרון. (לחפש בדף)

כעת, לעצם הפרסום (השאלה התמימה עאלק) בפורום:
יש בו יותר מדי פרטים, על מחיר ועסקה ומשלוח ורשימת עשרות הסניפים, מכדי שייחשב לשאלה תמימה.
לדברי היבואן, אניפט מוכרים את המוצר במחיר העלות שלהם, קרי: ללא רווח.
כבר התקשרו אליו סוחרים, בתלונה שאניפט שובר את השוק (גם אם במבצע לזמן קצוב).

ולבסוף, דעתי האישית על מוצר כזה:
חתולים הם אלופי העולם בהסוואת חוליים. היציאות היומיות שלהם, הן אחד המדדים החשובים ביותר, להערכת בריאותם. צריך להיות עם האצבע על הדופק יום יום (בלי היסטריה) ולראות כדי לדעת. אני לא יודע מה אתכם, אבל אני לא הייתי משאיר את האחריות הזאת למכונה, שאולי לא תיסתם בזמן, או שבכלל לא תספר לי אלו ראיות מפלילות היא משמידה שם במחשכים.
לגבי השאלה, למה שמישהו ירצה לתפעל אצלו בבית מכון קטן לטיהור שפכים - זה עניין של גישה. לדברי היבואן, יש לקוחות שלא יכולים בלי זה וישנם גם כאלה שמראש לא יכניסו דבר כזה הביתה. אני נמנה עם האחרונים. אבל אני גם מעדיף גיר ידני עם קלאץ';). תשפטו אתם.

אה, והסרטון שהועלה ליוטיוב לפני 6 שנים, נקרא: "שרותים אוטומטיים לחתול קטגיני"

נערך לאחרונה ב:

גורדיאן-II

Active member
טוב, קודם כל חדשות:
אפשר למצוא עליו ביקורות באמזון. חפשו "cat genie 120", שזה הדגם האחרון. (לחפש בדף)

יש בו יותר מדי פרטים, על מחיר ועסקה ומשלוח ורשימת עשרות הסניפים, מכדי שייחשב לשאלה תמימה.

חתולים הם אלופי העולם בהסוואת חוליים. היציאות היומיות שלהם, הן אחד המדדים החשובים ביותר, להערכת בריאותם. צריך להיות עם האצבע על הדופק יום יום (בלי היסטריה) ולראות כדי לדעת. אני לא יודע מה אתכם, אבל אני לא הייתי משאיר את האחריות הזאת למכונה, שאולי לא תיסתם בזמן, או שבכלל לא תספר לי אלו ראיות מפלילות היא משמידה שם במחשכים.
לגבי השאלה, למה שמישהו ירצה לתפעל אצלו בבית מכון קטן לטיהור שפכים - זה עניין של גישה. לדברי היבואן, יש לקוחות שלא יכולים בלי זה וישנם גם כאלה שמראש לא יכניסו דבר כזה הביתה. אני נמנה עם האחרונים. אבל אני גם מעדיף גיר ידני עם קלאץ';). תשפטו אתם.

אני מעדיף גיר אוטומטי, כי אני עצלן, אבל כשמדובר בטיפול בחתולים שלי העצלנות נזרקת לפח ואני מוכן להשקיע כל מאמץ כדי לשמור על בריאותם, והמעקב אחרי היציאות שלהם אכן מהווה חלק חשוב בזה.

gili667

Member
טוב, קודם כל חדשות:

לא צריך להיות פרנואיד, הקישור הוא כדי שתדעו על מה אני שואל, תודה על ההפניות אחפש גם שם ביקורות

דגלמנגל

Well-known member
לא צריך להיות פרנואיד, הקישור הוא כדי שתדעו על מה אני שואל, תודה על ההפניות אחפש גם שם ביקורות
לא צריך להיתמם. תמונת המוצר, עם הפרטים, ללא קישור של האתר, עם המבצע שובר השוק שלו, היו עושים את העבודה. כמו ששלחת את זה, זה זועק למרחוק פרסומת. וגם: "פרנואיד" תקרא לחברים שלך.

Yukita

Active member
מנהל
לא צריך להיתמם. תמונת המוצר, עם הפרטים, ללא קישור של האתר, עם המבצע שובר השוק שלו, היו עושים את העבודה. כמו ששלחת את זה, זה זועק למרחוק פרסומת. וגם: "פרנואיד" תקרא לחברים שלך

לדעתי אפשר להשאיר מקום לספק

למעלה