שלום לכולם מחר אני נעלם

נובלס.

New member
שלום לכולם מחר אני נעלם

חשבתי להתאבד.... זה היה בליל קיץ חמים, ישבתי לי על הספה, חושך בחוץ. חושך בפנים. חשבתי לעצמי על החיים, והגעתי למסקנה שאני טועה. בכל החלטה שעשיתי בחיים טעיתי, כך שזה ממש לא הפתיע אותי שגם עכשיו אני טועה. חשבתי על זה, שגם אם אני אתאבד עכשיו, סביר להניח שאח``כ אחשוב ששוב טעיתי רק הגיוני. אבל ההבדל הוא שאח``כ אני לא כ``כ אספיק לחשוב את זה. אני לא כ``כ אספיק לחשוב בכלל. נראה לי סבבה.... לא לחשוב, לא? כל הנזירים הטיבטים, וגם כל מני אנשים לא טיבטיים, ובמיוחד רוב האנשים שמסתובבים סביבי לרוב לא חושבים. אבל הפעם אני חייב לעשות החטלה ולעמוד בה.... עכשיו אני כבר מבוגר, ואני צריך להיות ``אחראי למעשי``. אני אחליט! אמרו לי פעם שלהתאבד זו בריחה מהמציאות.... ``מתאבדים הם אנשים פחדנים ואנוכיים`` אמרו לי. אולי בעצם מתאבדים הם האנשים הכי אמיצים? אולי מי שאומר שהם אנוכיים, הוא זה שחושב שהעולם סובב סביבו? אולי.... הבעיה שלי עם התאבדות היא כמו של כולם אני חושב.... אני לא יודע מה הלאה משם. מה שאני כן יודע זה שזה הלאה מכאן. וזה מה שחשוב. אז אני אתאבד ושלום לך עולם יקר..... קמתי יום אח``כ עם כאב ראש גדול ודם על המזרון... לא הצלחתי... אני חושב שפשוט שוב טעיתי, והעולם מצא לו דרך להגיד לי את זה שוב.... כמו תמיד....

ספירו^ש

New member
אולי...

אולי העולם מצא דרך להגיד לך לא לעזוב? כל אחד עושה טעויות במהלך חייו.. המון טעויות.. יותר משניתן לדמיין.. אבל זה לא אומר שצריך לפרוש! צריך לנסות כל החיים.. ללמוד מטעויות! עד שמצליחים.. וגם אם זה לוקח הרבה זמן, לא להתייאש.. אני לא מכירה אותך.. ואני בטוחה גם שאתה לא מכיר אותי.. אבל בקטע הזה אני מבינה אותך.. גם לי עברו מחשבות כאלה בראש.. להתאבד.. ללכת מהעולם הזה.. אבל עזרו לי להבין שהתאבדות זה לא הפיתרון.. ואולי במחשבה הזאת עוד הפעם טעיתי.. טעיתי. כי אסור לי להתאבד.. אבל בפעם הזאתי, הטעות הזאת לטובה.. העולם רוצה שתשאר.. אני רוצה שתשאר :) צור איתי קשר במייל.. בבקשה בבקשה בבקשה אוהבת המון, ספירו`ש

נובלס.

New member
ספירו`ש או רותי...

אין לי מושג איך לענות מפה לאימייל כאשר אני לוחץ על ``החזר תשובה באי מייל`` אני מקבל חלון ועליו שתי כתובות אך את הכתובת של ספירו`ש אני לא יודע איך למצוא...

רותי ב.

New member
ואני שמחה ששוב טעית, ואני

שמחה שאתה פה, כותב ומספר על ליל הקיץ ההוא. תודה,

*eve*

New member
נובלס..

אני מסכימה איתך שלהתאבד זה לא לבחור בדרך הקלה, בניגוד למה שמקובל לחשוב. אבל לגבי ההעלמות שלך... מישהי מאד תצטער... ומצטערת על הנטישה המוקדמת אתמול... מקווה שאתה יודע מי אני (מהטיול המשותף לאיטליה...) ;-)

למעלה