שלום לכולם מה נשמע...

t o k e r R

New member
שלום לכולם מה נשמע...

כבר הרבה זמן לא כתבתי פשוט לא היה לי זמן... מה נשמע הכל טוב??? אני מקווה שכן... שתהיה לכם שנה מוצלחת וכייפית... ודיר באלק עם אני רואה שגל רקובר המכונה גם "טמבל עצלן ולא ראוי" ייבחר לרכמ"צ הטוב של כל הזמנים... זו לא דרכו של מחנה הר אדר... שיהיה לכולם שבת שלום ... רונן...

טוקר.....

אל נע תעלב רונן......אתה צריך להבין בגל יש דברים שאין בך... הוא שנון בלשון... הוא מצחיק... הוא קצת סטלן.... הוא לא מרביץ כמו בחורה... אין לו שיער של בחורה... אין לו קול של בחורה( זה ידוע שרק בנות שרות)... ועוד הרבה דברים אז אנא קבל בחירה זאת לא כעלבון אלא כהערכה...משווים אותך לגל רקובר....חחחחחחחח איזה טמבל אתה אפילו רקובר מנצח אותך

t o k e r R

New member
אי אי אי עדי בן

לפי השפה הזאת אפשר לחשוב שגדלת בהר אדר ב אני מאוד מאוכזב ממך יא אפס אין לכה שום זכות לחוק אלי והנה מספר סיבות: א. גם אתה לא מצחיק ב.אתה גם לא שנון ג. אני לא רוצה להעלות את נושא הסטלנות שלך בפורום (עם אתה יודע למה אני מתכוון) ד. כולך הומו ה. גם לך היה שיער כמו בחורה ו. תפסיק לזיין ת'כשל כי גם אתה שר יא אפס . ז. אתה בכלל לא רכמ"ז ובחיים לא תהיה רכמ"צ אז בכלל אין לך זכות דיבור יא רכז מחנה זוטר... נ"ב אותך לא משווים בכלל לאף אחד אז אין לך בכלל כבוד...

הסיבה היחידה...

שלא משווים אותי למישהו זה כי אין למי..... בנושא השיער הארוך והסטלנות שאתה מדבר עליה כל זה מאחורי(רק חבל שחלק מהאנשים לא מבינים את זה) אני שרתי רק בפולין ושם זה מותר..... על הקטעשל ההומומאני חולק עליך ובכל הקטע של השנינות רואים שלא ראיתה את החוזר בנוגע לטיול תימניים....

באומרי זאת

כמובן שהתכוונתי לדברי רונן ברצוני לצטט מילים משיר "אתה לא שלמה אני לא אחת מאלף" תודה ולהתראות

מיכלו1

New member
מה הולך כאן?!?!?

יכול להיות שרק אחד מכל השיחה הזאת לא עשה טעות כתיב??!!??! (והוא במיכא"ל...) תתביישו!!! הנה כמה מטעויות הכתיב (בלי אלה של ההקלדה...) 1.של:עדי-נע והוא התכוון ל... נא. 2.של:טוקר-לכה והוא התכוון ל...לך. 3.של:עדי(שוב)-ראיתה והוא התכוון ל... ראית. ויכול להיות שאף אחד חוץ ממני לא עלה על הטעויות האלה?!?!?

עווומר

New member
חחח

אני עליתי.... ואני חושבת שעדי אכל קטילות... טוקר זה היה יפה.... אבל עדי איי לאב יו!

Ofer Tal

New member
טוב טוב בוא נסדר עניינים

עופר גואל , עם כל הפרגון מותק , אתה כולך מפקיר רכמצי"ה הולך למיכאל ילד מגמת מחשבים חנון שכמוך.. ועדי הוא סתם מתרומם ראש תחת שלומד פיזיקה תרגום וחמש יחידות ונמצא יותר זמן בבצפר ממני אפילו! (ואני בי"א!) , וטוקר , מותק, אתה חתיכת חוליגן בוהמי חושב את עצמו חלק מהאליטה הראשלצ"ית , למרות שכל החניכים שלו בטוחים שהוא ק-ו-מ-ו-נ-ר-י-ת! אפת.. אפת.. אפת! אפת! לטוקר יש שפשפת! עד מתי מסכם 04!!!

אני קלטתי רמז די ברור

אנשים שבפרויקט מיכא"ל הם חכמים והם לא עושים שגיאות(כתיב\בכלל!) משהו שאני לא יכול להגיד על אנשים כמו רונן טוקר- שלא זוכה להערכתי יותר ועדי בן נון אשר איבד את הערכתי מזמן כאשר קבע פגישות ועדת טיולים על חשבון מיכא"ל כאשר ידע שאני שם מלכתחילה. כל חברי ועדת טיולים אני רוצה להביע בהזדמנות חגיגית זאת את אכזבתי ממכם אשר תמכתם בשפל הזה אשר מכנה את עצמו שגריר. אסיים את דבריי בציטוט מאחד הסרטים הטובים בהיסטוריה של המין האנושי קרמבו: "את סבתא שלך תקבור בשקע הזה! אני רוצה בור בור!" קלאודיו: "אההה que te loco?!?! זה 80 סנטים בדיוק לפי התקן!"

למעלה