שלום לכולם כמה שאלות

• פותח הנושא busa
  • פורסם בתאריך

busa

New member
שלום לכולם כמה שאלות

אני מתכנן לגשת במועד הקרוב לבחינה בהיסטוריה מוגבר לאחר המון חיפושים לא הצלחתי למצוא פורמט כדי להתארגן על הספרים הדרושים ולהחזיק בהם לאורך זמן, מלבד לקנות אותם. לצערי אפשרות זו אינה ביכולתי כרגע. רציתי לדעת, אם לשים לרגע בצד את הפוליטקלי קורקט, האם הסיכומים שבאתר על ארה"ב ויפן מספיק מקיפים לדעתכם כדי להסתמך עליהם בלבד ללא ספרים?

עדיין לא איתמר.

אבל לדעתי זו טעות. למדתי את יפן ואני עכשיו בארה"ב. אתה תראה בעצמך אם תתחיל לקרוא את הסיכום לעומק שאתה לא בדיוק מבין את הרקע לדברים וכו'.. וכמו שנאמר כבר הספר הוא המקור שעליו תבוסס הבגרות ולא הסיכום. זה לא סתם "PC", יש דברים שצריך באמת להבין מספר. במיוחד לאור העובדה שמדובר בבעייה לוגיסטית ולא בבעיית זמן. כמה רעיונות לפתרון הבעיה: 1. אתה יכול להשיג את הספרים בספריות העירוניות \ האוניברסיטאיות השונות א. שב ותקרא שם כמה שעות. ב. אפשר גם לצלם את הספר כולו בספרייה וזה עדיין יוצא יותר זול משמעותית מלקנות אותם. 2. לנסות להשיג יד שנייה, זול משמעותית 3. אני באופן אישי התקשיתי מאוד למצוא מישהו שכבר עשה את הבגרות הזאת בשנה שעברה אבל אם תצליח אז קח או אפילו תשאיל ממנו את החומרים.. אופטימלי. בהצלחה

למעלה