שלום לכולם, כמה שאלות בנוגע ל א י ר ל נ ד.

שלום לכולם, כמה שאלות בנוגע ל א י ר ל נ ד.

אני וחבר שלי מתחננים טיול לאירלנד, (טיול קצר של עד 10 ימים.) אני יודעת שאוגוסט זאת העונה הכי ממולצת, אבל מבחינת נוחות הכי מסתדר לנו בדצמבר אני יועת שזו עונה גשומה וקרה אך בכל זאת האם כדאי לטייל שם בעונה הזו או שרצוי לוותר, שמעתי גם שהרבה מקומות תיירותיים, ואסניות סגורים בעונה זאת... רציתי לדעת עד כמה זה נכון.. ועוד משהו.. אנחנו לא ממש רוצים להשכיר רכב, בגלל חוסר בטחון בנהיגה בארץ זרה.. חשבנו על טיול מאורגן.. כדאי? גם בגלל העונה הגשומה.. מבחינת ניידות... ומקומות לינה ואם בכלל יש טיולים בעונה זו.. תודה מראש.. אשמח לתשובות.

utoo

New member
כמה תשובות על אירלנד

דצמבר זה ממש לא העונה. אירלנד ברובה זה נופים וכשגשום וערפילי קשה יהיה להנות מיופיים. טיולים מאורגנים לא יהיו בתקופה זו כי זו לא העונה . טיסות שכר ישירות יש רק מיולי ועד אוקטובר. חלק מהצימרים סגור בעונת החורף . התחבורה הציבורית באירלנד לא משהו ואם תסתמכו עליה לא תראו הרבה ב- 10 ימים. הצעה שלי: או שתחליפו יעד, או שתדחו את הטיול הזה לעונה יותר מתאימה. אני הייתי במאי השנה והיה מצויין. מזג אויר יפה (היה יום גשום אחד וגם הוא לא רציני) לא היו הרבה תיירים, מחירי הלינה יותר זולים וגם מחירי הטיסה (במאי, לופטהנזה דרך פרנקפורט - 480 דולר). באירלנד רצוי לטייל בין מאי לאוקטובר.

למעלה