שלום לכולם יש לי שאלה?

כוכבה48

New member
שלום לכולם יש לי שאלה?

מקווה שתעזרו לי אני עובדת עצות ולא מבינה בזה כלום בני בן 9 עם תסמונת דאון יש לו הפרעת קשב וריכוז ניסיתי את אומגה 3 של אלספה KIDS שניי קפסולות ביום כל קפסולה 250 מ"ג עזר לו קצת אבל עדין לא מספיק המליצו לי על ויטמין E בנוסף יש לו גם פסוריאזיס בעור הקרקפת בראש ואמרו לי שאומגה עוזר גם לזה כבר חודשיים שהוא לוקח את האומגה ויש קצת שינויי האם אפשר להמליץ לי על אומגה טובה שתתאים לו וגם על ויטמין E ? ומה עושה הויטמין E ולמה הוא טוב במה הוא עוזר? אודה לכם על העזרה תודה כוכבה

razgalili

New member
האומגה של גיא בן צבי היא טובה לרוב הילדים

ויחס מוצלח של חומר פעיל למחיר. ויטמין E של שלוס למאכל זוכה להרבה תגובות חיוביות מהורים כאן. עדיף לא לנסות ויטמין E מסויה. ויטמין E מונע מהשמן להתחמצן ולהתקלקל בתוך הגוף ולכן מאפשר לקחת כמויות יותר גדולות של שמן בצורה מועילה. ויטמין E הוא אנטי אוקסידנט מסיס בשמן ולכן הוא יכול להגיע בגוף להרבה מקומות שויטמין C לדוגמה לא יכול להגיע אליהם. ויטמין E נחשב לחומר מועיל ביותר ובלתי רעיל גם במינונים גבוהים. לפי מספר טענות ששמעתי יש הרבה דמיון בין חלק מהתופעות שבתסמונת דאון לתופעות שבאוטיזם, כולל דברים שלא היית מצפה, כמו בעיות מעיים ופלורה במעיים, פטריות במעיים ועוד. לגבי האקזמה בראש - במה אתם משתמשים בתור סבון ושמפו ומוצרים אחרים? נסי לא לחפוף לילד שבוע ולראות אם יש שיפור. אלרגיה או יובש ממוצרי נקיון הם הסיבה מספר אחת לאקזמה וקשקשים. מקור אחר לבעיות יכול להיות אלרגיות לאוכל, או זיהום בקרקפת. מניפולציה של הדיאטה גם יכולה במקרים מסוימים להביא לשיפור ענק ביכולת הריכוז של הילד.

כוכבה48

New member
תודה על התשובה

אני חופפת לו בשמפו לילדים של ד"ר פישר סרקל על איזה דיאטה?האם אפשר קצת טיפים לפי מה שקראתי כאן נראה שהאומגה 3 של גיא מעולה אני ינסה אותו ושוב תודה על התשובה חג שמח ומועדים לשמחה

למעלה