שלום לכולם: יש לי שאלה קטנה....

מצב
הנושא נעול.

פבלוס

New member

שלום, אולי מישהו יוכל לעזור לי? אז ככה, ביום שלישי אי"ה אני נוסע אם אימי ואחי לתל-אביב ברכבת. רציתי לדעת איך אוכל לדעת באיזו שעות עוברת רכבת דו-קומתית בתחנה בעכו, והאם היא מגיעה לתל-אביב השלום (מול קניון עזריאלי). חוצמזה רציתי לשאול אם איזה קווים אפשר להגיעה למין מוזיאון כזה אם מין מקום לצפייה בכוכבים או משהו כזה (אני לא יודע את השם של זה בעברית) ואחרון:איזה עוד מקומות מענינינים אפשר לבקר בתל-אביב? תודה רבה, פבלו

קווים שמגיעים לפלנטריום ברמת אביב

שלום, אולי מישהו יוכל לעזור לי? אז ככה, ביום שלישי אי"ה אני נוסע אם אימי ואחי לתל-אביב ברכבת. רציתי לדעת איך אוכל לדעת באיזו שעות עוברת רכבת דו-קומתית בתחנה בעכו, והאם היא מגיעה לתל-אביב השלום (מול קניון עזריאלי). חוצמזה רציתי לשאול אם איזה קווים אפשר להגיעה למין מוזיאון כזה אם מין מקום לצפייה בכוכבים או משהו כזה (אני לא יודע את השם של זה בעברית) ואחרון:איזה עוד מקומות מענינינים אפשר לבקר בתל-אביב? תודה רבה, פבלו
קווים שמגיעים לפלנטריום ברמת אביב
פבלו, תוכל להיעזר בקוים 27 ו-127 מדרך בגין (פ"ת) ממול לעזריאלי, או לחילופין, אם תרד בתחנת רכבת מרכז, תוכל להיעזר בקווים 27, 45, 90, 127, 149. תוכל גם תמיד לרדת בתחנת רכבת האוניברסיטה ולעלות משם על קו 113. כל הקווים - של דן.

fireman

New member
לגבי רכבת דו קומתית

לגבי רכבת דו קומתית
אין אפשרות לדעת איזו רכבת תעבור ומתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה