שלום לכולם יש לי שאלה וזה מאוד חשוב

eilan men

New member
שלום לכולם יש לי שאלה וזה מאוד חשוב

שלום לכולם יש לי שאאלה והיא כאזאת כיצד אני יכול להפוך את מפת ארץ ישראל או חלקים ממנה לתלת מימד מאחר ואני מתעסק בעבודה עים המון מצגות הייתי רוצה לנסות להפוך את המפה אוו חלק ממנה לתלת מימד ולהציג אותה זה מאוד חשוב לי לקידום בעבודה הנושא הזה תודה רבה מראש אילן

izackv

New member
איזה תוכנות אתה מכיר?

עם איזה תוכנות אתה עובד? (לתלת ממד) מה בדיוק אתה רוצה לעשות? באיזה כלי יראו את המצגת שלך? פאור-פוינט? מצגת וידאו? DVD? אתר אינטרנט? השאלה כללית מידי... בעקרון, אתה יכול למדל את זה בתוכנות תלת ממד (בהנחה שיש לך הכרות עם תוכנות כאלה ובהנחה שיש לך תוכנה כזאת זמינה) אתה יכול גם להכין מפה וקטורית פשוטה ותלת ממדית בפלאש. השאלה היא מה בדיוק אתה רוצה שיהיה במפה - איזו רמת פרוט, איזו רמת דיוק, סוג פרטים, איזה אפקטים צריכים להיות במצגת (ועוד בערך 20 שאלות) אחרי שתדע מה אתה רוצה, תוכל לדעת איך אולי אפשר לעשות את זה :) רק הזהרה קטנה... לא כל אפקט שרואים במטריקס, אפשר לעשות בבית עם מחשב אישי ויומיים השקעה.

eilan men

New member
אז ככה הינה התשובות לשאלות

יש בדשותי תוכנה 3d canvas ואני מעוניין להציג את המפה בפאיור פויינט תוכנה שאני עובד איתה המון רמת הפרט במפות בעיקר כבישי צפון הארץ והערים מסביב זה בעיקר הפרטים שעליי להציג אין לי הכרות מיוחדת עים תוכנה ספציפית ואני אשמח לקבל עצה לגבי תוכנה פשוטה שתעשה לי את העבודה בקלות ולא תסבך אותי מידי תודה רבה אילן

izackv

New member
לא שממש ענית על כל השאלות...

למשל איזה אפקטים אתה רוצה לעשות. או מה בדיוק השימוש בתלת ממד? להראות תמונה של אזור? להראות סרטון קצר? לשים תמונה שמסתובבת כל הזמן 360 מעלות? ליצור תמונות פנורמיות? או למשל עד כמה אתה מכיר את התוכנה ברשותך, או האם יש לך מישהו שמכיר את התוכנה ויכול לעשות עבורך את מה שאתה צריך אם תדע להסביר לו מה אתה צריך. אל תצפה מאנשים בפורום לנחש עבורך מה אתה מתכוון לעשות. (זה לא פורום קריאת מחשבות) ממה שראיתי על התוכנה המדוברת, היא תוכנת מידול שכוללת מחולל נוף ושיטות מידול שונות. היא גם יודעת לייצא קבצי VRML (מציאות מדומה לאינטרנט) או קבצים ל SHOCKWAVE. כך שסביר שהתוכנה תוכל לתת לך פתרון (בהנחה שאני מבין מה המטרה) אבל אתה צריך לזכור שתלת ממד זה תחום מאוד מורכב ומאוד מסובך ללימוד, כך שאם אין לך רקע ואין לך מספר חודשים פנוים ללמוד ולהתאמן כנראה שיהיה לך קשה מאוד להצליח לעשות משהו "סביר" אבל, הכי חשוב, כמו שאמרתי קודם... תנסה להסביר מה אתה רוצה לעשות.

למעלה