שלום לכולם, חזרתי אחרי ניתוח

זהבית37

New member
היי חליי, קודם כל מזל

שמצאת את הפורום הזה, כי באמת, כמות הידע והתמיכה שקיבלתי בפורום היא מדהימה. לפני כחודש וחצי, ברגע שעלתה האבחנה של אנדומטריוס באויר, הלכתי הביתה והתחלתי לחפש מידע אודות המחלה. כך הגעתי לפורום ולד"ר סוריאנו. כשהגעתי אליו הרגשתי ישר שהגעתי למקום הנכון, והאמת, הגעתי במצב כ"כ אומלל מבחינת הסבל והכאבים, שד"ר סורייאנו המליץ ישר לקבל זריקת לוקרין, שהיא זריקה לדיכוי הורמונלי. בהמשך, הבנתי ממנו שאני צריכה לעבור את הלפרסקופיה משני טעמים, גם כדי לאשר שמדובר באנדו וגם כדי לנקות את המוקדים שימצאו, וכך היה. אני עברתי את הניתוח אצל סוריאנו, אך באופן פרטי, כך שנותחתי באסותא פ"ת. נראה לי שבוריאנו הוא הכתובת הנכונה בנוגע לאנדומטריוזיס, והוא יכול לתת את התשובות המהיימנות בנושא זה.

חלי80

New member
באת לי מהשמים

היי זהבית תודה על האיפורמציה שנתת לי כמה עולה לעשות אצל ד"ר סוראינו באופן פרטי כי באתר ראיתי שהרבה ממליצות עליו וגם קראתי כתבה שלו על המחלה במדור בריאות בידיעות אחרונות. ובנוסף לא ענית לי על עניין של פוריות האם זה אפשרי להכנס להריון עם הציסטה האם יש לך ילדים זה חשוב לי לדעת. תודה חלי

זהבית37

New member
הציסטות שלי

באות והולכות איך שבא להן.... בגיל 14 עברתי לפרסקופיה בגלל ציסטה, שהוצאה. מאז לא היה כמעט אולטרסאונד גניקולוגי שעשיתי, שלא ראו בו איזו שהיא ציסטה...ולמרות זאת, אני כבר בת 37 , וילדתי 3 ילדים, באופן טבעי, עם כל הציסטות. לפי הרופאים, הסיבה שהצלחתי ללדת בקלות, למרות האנדו, היא בגלל שהתחלתי ללדת בגיל צעיר יחסית- 23 . אני לא מומחית גדולה, אבל אני חושבת שיש הבדלים גדולים בין סוגי הציסטות השונות וההשפעה שלהן. יש מאמר חשוב בנושא בקישורים. חשוב גם לראות את ההיבט הכללי מסביב- אם יש אנדו, אז יכול להיות שהקושי להכנס להריון הוא בגלל האנדו ולא בגלל הצסטה, למרות שהיא הדבר היחיד שרואים כעת באמצעי הדמיה. את התשובות המקצועיות והמוסמכות יותר, כמובן, שהרופאים יכולים לתת. בקשר לסוריאנו- שולחת לך מסר.

חלי80

New member
היי זהבה

ומה העלות של ביצוע פרסקופיה פרטית אצל ד"ר סוריאנו

למעלה