שלום לכולם,חדשה עם מעט חששות

שלום לכולם,חדשה עם מעט חששות../images/Emo140.gif

בוקר טוב איזה פורום מהמם -מזל שמצאתי אתכם עם שיטוטי ברחבי האינטרנט... אני בהריון ראשון עם תאומים לא זהים
+
בשבוע 18 לפי וסת, ו19+ לפי US האם זה בסדר ?? אני מתרגשת מאוד ויחד עם זאת מפחדת וחוששת מעט מהעתיד לבוא ואיך אני יסתדר??? לבינתים קוראת אתכן ומשתדלת ללמוד מכן. שיהיה יום נהדר לכולנו!

rona73

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אני רונית אמא של אליאן ואדם בני שבעה חודשים,איך שהזמן טס שנהנים. לפי דעתי 9 קילו זה פחות או יותר בסדר אם אני לא טועה(אולי קצת יותר
) מה שחשוב לאכול בריא ולא שטויות .אני עליתי כל ההריון 18 קילו וזה ממש לא הרבה לתאומים . שהיה לך הריון ארוך קל ומשעמם.

ממה מיה

New member
אפרופו עלייה במשקל - שאלה הפוכה

אני בשבוע 25 ועליתי רק 3 ק"ג, לא הייתי מוטרדת עד שהתחלתי לקרוא את "הריון בגדול". בכל הזדמנות היא מציינת כמה חשובה העלייה במשקל להתפתחות תקינה של העוברים. אני משתדלת לאכול בריא, אבל המשקל לא עולה...ותיאבון הרבה אין לי. אגב יש לי מאגרים מלפני ההריון, אף לא הייתי מהרזות. דורש התייחסות מקצועית לדעתכן ?

גם אני כמעט ולא עליתי במשקל

אני בשבוע 24+3 עם שתי תאומות זהות ועליתי בינתיים כ-2-3 ק"ג (נשקלתי בפעם האחרונה לפני שבוע וחצי והיתה עליה של 2 ק"ג). גם אני הייתי מודאגת ממה שקראתי בספר הריון בגדול, אבל זה לא גרם לי לאכול יותר, בהתחלה ממש לא היה לי תיאבון ואחר כך הייתי בלחץ מהבדיקות, מי שפיר, בדיקות גנטיות וכו', כך שזה לא תרם לתיאבון ואז התחילו גם הצרבות... אבל מה שרציתי לומר - לפני כשבועיים התחילו לי צירים ואני שוכבת בבית עם פרסולאט, במוקד עשו לי בדיקת שתן וגילו שיש לי אצטון בשתן, שלפי דברי הרופא נובע ממצב של רעב. כן כן גם אני לא האמנתי אבל כנראה שהמתוקות לוקחות ממני כל רזרבה אפשרית והגוף שלי פשוט נכנס למצב של רעב. אז בקיצור, מאז אני משתדלת לאכול בכוח גם כשאין תיאבון ומקווה שהמצב ישתפר. דרך אגב המתוקות נמצאות בדיוק במשקל הרצוי, כך שאני מקווה שזה לא ישפיע על ההתפתחות שלהן

כולי קנאה ../images/Emo4.gif שבוע 27, עליתי 13 ק"ג

כבר בשבוע 24 הייתי 12 ק"ג יותר, ואני בכלל לא חושבת שאני ענקית (ממה? מה דעתך?) אפילו הבטן שלי - שהיא היחידה שגדלה בגופי מאז תחילת ההריון - לא מאוד גדולה
כך שלא ממש ברור לי לאן כל המשקל הולך. (סליחה, תיקון: לפחות 2 ק"ג הלכו לחזה, שגדל בשלוש מידות!!) וגמני כבר בבית בשמירה עם פרסולאט, 5 כדורים של 20 מ"ג ביום, ואחרי קורס ראשון של צלסטון בגלל התקצרות צוואר ל- 1.8 (היה 4.5 לפני שלושה שבועות). כך שאין לזה קשר כלל לעלייה במשקל. התאומים שלי קצת גדולים מהממוצע (העובר באחוזון ה- 70, אבל יש לו עצם ירך ארוכה - של "כדורסלן" לפי אחירון - וגם זה בטח לא נובע מכמויות האוכל שאכלתי). אצטון בשתן זה רע, ורעב זה בטח רע, כך שצריך פשוט להתאמץ ולאכול יותר.

lili5674

New member
ברוכה ההמצטרפת ....

העליה במשקל נראת לי נורמאלית אני עליתי בסה"כ בכל ההריון - 25 קילו'

IOפר KNK

New member
הי, ברוכה הבאה

הגעת לקום הנכון. כאן תקבלי מידע רב, ויותר מזה: חיבוק ועידוד! בהצלחה בהמשך, מיכל אמא ל4 חבר'ה "יחידנים", ולתאומים טריים ומתוקים בני שבועיים

nozer

New member
ברוכה המצטרפת!

אני נעמי, ותיקה בתחום האמהות (שני ילדים)אך חדשה בעניין התאומים... כרגע בשבוע 27 ועד כה עליתי כ-10 קילו (שזה כמעט כל מה שעליתי בהריון הקודם שלי...) אבל זה עניין מאוד אישי ומשתנה בין נשים. בהצלחה!

ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gifינו המקסים../images/Emo39.gif

שמחה שאהבת את הפורום שלנו ואשמח אם תשארי איתנו. אני שרון אמא שלי ונעם בנות שלוש וארבעה חודשים ולעוד עוברון קטן שצומח בפנים. מאחלת לך המשך היריון ארוךךך ומשעמם
תמיד נמצאת כאן לייעוץ, תמיכה, הקשבה או סתם חברה.

תודה ואני מרגישה../images/Emo80.gifבהשואה אליכן

למרות שלמעשה אני לא נראית ממש שמנה הבטן לעומת זאת ענקית!!

IOפר KNK

New member
תתרגלי לאהוב את עצמך בפוזה הזאת

עם הבטן הענקית, שעוד אמורה לגדול ולתפוח... לידיעתך, יש כאן בפורום גלריית תמונות של "בטנים" של תאומים, מה שיתן לך קצת מושגים לאן את עשויה להגיע. אני, לכשעצמי, כ"כ השמנתי, שפתאום שמתי לב שכבר הרבה זמן לא ראיתי את הפופיק שלי, ולא זכרתי איך הוא נראה, אז רצתי למראה, ודווקא אהבתי את המראה העגלגל (אולי כי ידעתי מה יש בפנים). אחרי הלידה הכל יורד, אז תצטלמי הרבה, אחרת תשכחי איך נראית "לפני". מיכל

סופיקל

New member
ברוכה הבאה../images/Emo39.gif

לא ממש מבינה במשקלים (אני סוף שבוע 34, עליתי בערך 15 ק"ג), אך בכל מקרה שיהיה לך בהצלחהֱ מאחלת לך הריון ארוך ולא דרמטי. סופי

juanes

New member
זה בסדר ואת בסדר ../images/Emo13.gif

אני נועה (את יכולה גם נועית), אמא טריה לרוני (בן) ויולי (בת), בני 6 שבועות ויום. העליה במשקל נראית לי נורמלית לגמרי. אני מכירה וזוכרת את החששות, been there done that, הייתי בדיוק באותו מקום. גם אני לא האמנתי, אבל מסתדרים. יש בך כוחות שאת עוד לא מכירה,יש אתגרים שלא חשבת שתוכלי לעמוד בהם - והנה פתאום עשית את זה! המון בהצלחה והריון קל, ארוך ומשעמם. את מוזמנת לשאול אותי שאלות על מה שאת רוצה.

שש12345

New member
../images/Emo41.gifמנצל"שת להצטרפות גם

טוב אז גם אני מצטרפת אני שירה וגם אני בשבוע 18 עם תאומים לא זהים- בן ובת מIVF. זהו ההריון הראשון שלי וכל טיפת מידע כאן מסייעת לי מאד... עד כה עליתי משהו כמו 2 או 2.5 ק"ג וזה נראה לי קצת מעט אבל אולי זה כי איבדתי לחלוטין את התיאבון בתחילת ההריון, הוא חזר לי רק השבוע... ערב טוב לכולן!

l a d y d1

New member
ברוכה הבאה

שיהיה לך הריון קל ומשעמם, נראה לי שהעליה במשקל משתנה מהריון להריון , אני בהריון התאומות עליתי רק כ-10 ק"ג עד הלידה להבדיל מההריון הראשון שלי שהיה עם עובר אחד שעליתי 30 ק"ג אז קחי הכל בקלות ושיהיה לך כאמור קל ותהני ותנוחי כמה שיותר

ברוכה הבאה../images/Emo20.gifואיזה יופי אנחנו באותו

השבוע בדיוק וגם לי מתבשלים בבטן בן ובת. שיהיה לשתינו הריון כיפיי.

michal66

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif

ואולי בכל זאת תפתחי שרשור נפרד.... שלא יהיה בלגן בשרשור הזה

michal66

New member
ברוכה הבאה../images/Emo20.gif

אני מיכל, אמא למור וגל בני 11 (אוטוטו) ושי בן 9 (אוטוטו)..
הגעת למקום הנכון ובזמן הנכון. נשמח ללוות אותך בהריונך. החששות והפחדים מובנים ובהחלט טבעי שכך תרגישי, אך אל דאגה, מהר מאוד אחרי הלידה תגלי שלא היה צורך לחשוש
תרגישי חופשי לשאול מה שבא לך. אנחנו המקום לשאול, להתייעץ,לשתף והכי חשוב...פה תרגישי נוח לקטר וכולנו נבין אותך. שיהיה לך הריון קל ותקין

למעלה