שלום לכולם חדשה בפורום

שלום לכולם חדשה בפורום

הכרתי את הפורום לפני חודש נהניתי והחכמתי כעת תורי לשתף. הריון תאומים [אחרי שנתיים מעקבים וכו] יש לי בת בגיל 5 כעת בשבוע 30 ,אין גבול להתרגשות,צפיה,חששות, לפני שבוע עשיתי אורך צוואר-והתוצאה 22 מ"מ,למחרת הופניתי לבית חולים ,שם התברר שיש לי צירים חזקים, [אף אחד לא הכין אותי שכאבים בבטן למטה ובצלעות זה צירים-אצל הגדולה הרגיש לי אחרת לגמרי] אושפזתי מייד, כמובן קיבלתי את כל הקוקטלים: צלסטון, זריקה להבשלת הריאות, אינדומד[בשל ריבוי מים] ולאחר 3 ימים גם פרסולט במינון של 20 כפול 4,זה סחרר אותי לגמרי הורידו לי ל10 מ"ג כפול 4, בסוף שבוע ראו שהמצב "יציב" [29 מ"מ] ושחררו אותי לשמירה בבית עם כדורים והמשך מעקב כל שבוע, כרגע בבית ב"ה נלחצת מכל שינוי בצירים ותנועות העוברים לכל המתחילות: גם אני אמרתי "לי זה לא יקרה" כי שמרתי מהתחלה ולא עבדתי [אחרי 2 הפלות לא היה לי כח להתמודדויות חדשות] תנסו לשמור על עצמכן כמה שיותר, ממנוחה אין מה להפסיד, ולכל בנות הפורום הריון קל ארוך ומשעמם,

שירישי

New member
ברוכה המצטרפת בשבוע 30../images/Emo57.gif../images/Emo140.gif

טוב לקרוא שצוואר הרחם התארך חזרה - תמשיכי לשמור להשהר ולעקוב. כמו שראית בשרשור ההתפקדות - הרבה מהמשתתפות כאן מצליחות להגיע לשבוע 36-37 וגם מעבר לזה. אז בתקווה שגם אצלך ההריון הזה יהיה ממושךךךךך - יש לך עוד חודשיים להיות איתנו
כמובן שאת מוזמנת להמשיך פה גם אחרי הלידה

למעלה