שלום לכולם, זקוקה ליעוץ!

מאוהב ברעיון

Well-known member
מי שאל אותך בכלל?

שלום שלום וברוכה השבה.

קסם82

New member
מישהו פה שמח לראות אותי כאן...../images/Emo8.gif

שבת שלום מאוהבציק ודווקא אני התכוונתי "להגמל" לא נכנסתי לפורום הזה שלכם יא סוטים במשך 3 חודשים זה כבר הישג לא?!

קסם82

New member
בגללך שלחתי פעמיים את התגובה

רואה עכשיו מצאתי לי את מי להאשים ואתה לא סוטה אל תעלב

אתמול שיפשפתי

עיניים עכשיו אני יודעת שלא הזיתי וולקם באק וומן
בינינו? מי שמתחיל פעם אחת לא יכול להיגמל מזה. (גנבתי מהייזי)

קסם82

New member
מישהו כאן שמח לראות אותי...../images/Emo8.gif

שבת שלום מאוהבציק ואני דווקא כן התכוונתי "להגמל" לא נכנסתי לפורום הזה שלכם יא סוטים במשך שלושה חודשים שלמים וזה כבר הישג לא? תודה על הקבלת פנים

מאוהב ברעיון

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחח

חשבת שלא עבר והלכת לכתוב שוב? תראי מה הגמילה עשתה לך... יאאלה, עפתי מכאן, שבת שלום קסם.

trainspotter

New member
כמה עצות אמנם רווק אתן לך כמה

א .אלבום תמונות שלך ובני המשפחה להיזכר בתמונות המשפחה בילדים או הנכדים ווט אבר ב.די ויד די בבית אם יש לך כנראה יש דיסק של החתונה שלך או של הילדים בר מצווה/חתונה אפילו קלטת וידאו אם יש לך במידה ויש לך וידאו ג.שיחה עם הבעל להסביר ולדבר הכל( תקשורת.) זוגיות זאת תקשורת . להגיד בעלי יש לך זמן לדבר איתי אני אוהבת אותך מעריכה אותך כבעל יש דברים שמציקים לי בזוגיות שלנו האם תהיה מוכן להקשיב.לא להגיד שבגדת בו בעבר להסביר שלא טוב בזוגיות ואת רוצה שינוי. ד.חוגים או קורסים שימלאו נפשך.חוגים של ריקודי עם.סריגה לא יודע מה חדר כושר שיהיה לך קצת תעסוקה "נפשית" ה.זמן פנאי עם הילדים אפילו עם המשפחה .אולי לצאת לסרט .לקניון.ארוחה רומנטית.תהיי את היוזמת אם בעלך הוא אולי המופנם "הלא יוזם".

הרדוד

New member
אם

באמת היית רוצה להפסיק, היית מפסיקה את זה. מה שכן נתת רעיון עיסקי... סדנת גמילה. אם היתה כזאת, היית הולכת?

jaguar40

New member
גמני מעוניין להיגמל

יקירתי ממליצה1, גם אני רוצה להיגמל. אני מחפש את האחת שתגמול אותי. בשיא הרצינות. אני רוצה מערכת יחסים אחת שתהיה כל כך טובה שארגיש שהגעתי לשיא ומיציתי ואחריה אפשר להפסיק. בואי ניגמל ביחד. נגמול אחד את השנייה.

למעלה