שלום לכולם, זקוקה ליעוץ!

ממליצה1

New member
שלום לכולם, זקוקה ליעוץ!

אני משתתפת פאסיבית די הרבה זמן בפורום הזה. אתם ממש חמודים! יש לי שאלה, שייתכן מאוד וזה לא הפורום המתאים, אבל אולי בכל זאת אקבל תשובה. אז ככה: אני נשואה 15 שנה. במהלך ארבע השנים האחרונות "רעיתי בשדות זרים". היו לי 2 מערכות יחסים די ממושכות. היה כיף ומהנה. אבל... הקשר האחרון נותק מסיבות מסויימות, השאיר בי עצב וכאב. (נותק ביוזמתי) . הנה השאלה: אני ממש מעוניינת "להיגמל". למרות כל ההנאה והכיף. אבל לא יודעת כיצד, בכל פעם שקיבלתי החלטה, זה החזיק בדיוק יומיים. האם יש למי מכם עצה או טיפים איך עושים זאת "על אמת"?

מאוהב ברעיון

Well-known member
יודעת מה, רוצה טיפ, בבקשה...

אל תכנסי יותר לפורום הזה, לשם המשתמש שלך, בכלל לכל פורום שקשור לנושא. ייעוץ תחפשי לך בפורום זוגיות במשבר ולא כאן. שם אולי תקבלי תשובות רציניות. אל תעני בכלל לכל מי שינסה "לעזור לך להגמל" במסרים. מי שרוצה להגמל מעישון , לא מפזר קופסאות סיגריות מהסוג שהוא אוהב בבית ובעבודה ,ולא יוצא להפסקת קפה יחד עם המעשנים ולידם. הוא הולך לסדנת גמילה מעישון, או לרופא או לדיקור או לכל החרטא שיש. מי שרוצה להגמל מאלכוהול לא הולך לפאב כל ערב להביט בשותים... בהצלחה.

ממליצה1

New member
YY איזה טיפ...

באמת ובתמים, כל כוונתי הייתה אך ורק לשמוע משהו מניסיון אישי. כתבת יפה, אבל לא נסחפת קצת? אני מאמינה ששאילתא כזו עלתה ועולה במחשבתו של כל מי שמתעסק "בתחום". ייתכן ואתה צודק בטענתך שזהו הפורום הלא מתאים, אבל ראבק, עדינות! סופ"ש נעים

באמת בעיה אבל...

למה להיגמל אם זה כייף ומהנה לך?? תיזרמי עם זה, אל תאבקי בזה... אני גם רציתי והחלטתי ושיכנעתי את עצמי מלא פעמים- זה לא עוזר כי הנפש רוצה את זה. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה...

אם באמת תרצי

ותעשי החלטה - ז זה כמובן ילך לך. הבעיה שהחלטה כזו מאוד קשה לעשות...... אם את מצליחה אז יפה לך.

מכל דבר אפשר להיגמל אם רק רוצים

פשוט מחליטים אומרים לא לכל הפיתויים מבליגים בכל פעם ששומעים מחאמה/פלירטוט עוטים פוקר פייס בכל פעם שרואים מישהו שגורם לבטן להתהפך פשוט מחליטים שזהו מהיום אני לא רועה בשדות זרים אם תרצי אין זו אגדה:))

ממליצה1

New member
לולה, העניין הוא

שבתקופה האחרונה סובלת ממנת ייתר של יסורי מצפון. לא רק כלפי החוקי, אלא גם כלפי הילדים . כל הלוגיסטיקה סביב העניין שואבת ממני כוחות עצומים. (למרות שהתמורה משתלמת ביותר). ארבע שנים ברציפות, מותשת!

פמלה 27

New member
איפה ההיא מלפני כמה ימים

המליצה על מכון אברמסון לגמילה מסוכרים וגלוטון זה בדיוק המקום המתאים,בהצלחה,שמחתי לעזור

קסם82

New member
בתור אחת שכמעט "נגמלה" יכולה לומר לך

שאם זה החזיק יום יומיים אולי את באמת לא רוצה להגמל בתוך תוכך. אצלי זה החזיק מס חודשים והרגשתי שאני בטוחה שזאת ההחלטה הנכונה עבורי ומסתבר שלא. את יכולה לנסות לעמוד בפיתויים כמו שמריה אמרה אבל זה לא כל כך פשוט ולכן את צריכה להיות בטוחה שזה מה שאת רוצה ואז יש לך סיכוי להצליח במשימה שהיא לא פשוטה כלל...

למעלה