שלום לכולם ושאלה \ ות...

danidina1

New member
שלום לכולם ושאלה \ ות...

אני בת 28. לפני מס' ימים נשארתי מחוסרת עבודה מאחר והחברה בה עבדתי התפרקה. עבדתי בתחום של הדמיות תלת מימד לארכיטקטורה , תחום אליו יש לי תשוקה רבה ואהבה. לפני כן עבדתי מספר שנים בענף אותו לא אהבתי וגם בו היו טלטלות רבות ומצאתי עצמי מחוסרת עבודה פעמים רבות. ניסיתי בעבר להיות עצמאית בתחום המולטימדיה (למדתי אדריכלות ועיצוב אינטראקטיבי) ולא בצלחתי , אני מודה שבין היתר כי הייתי צעירה מאד ופשוט "חיכיתי" שתצנח לי עבודה מהשמיים... האפשרויות העומדות בפני היום הן או להמשיך ולחפש עבודה בתחום שלי , אותו אני מאד עובדת או להיות עצמאית ,לא גדולה , בתחום. שתי האפשרויות קשות ,מאחר והתחום הוא נישה לא גדולה וקשה למצוא עבודה. מצד שני , להיות עצמאית ולשווק את עצמי, אני לא ממש יודעת. אני חושבת ברצינות על לאזור אומץ ולצאץ לבד לשוק , רק צריכה רעיונות טובים והכוונה כיצד לשווק את עצמי.. אשמח לעזרה או עידוד..מה שיבוא קודם

זה ניתן לעשות לא כול כך קשה

זה ניתן לעשות לא כול כך קשה אבל מצד שני לא קל קודם כול תחשבי מה קורה עם הלקוחות של המישרד שלך הם בטח יצטרכו להמשיך לקבל שירותים בתחום הנ"ל את תמיד יכולה לפנות אליהם ולאנשים שאת בטח מכירה במישרדים אלו ולהציעה להם את שרותייך עם הם מרוצים מהעבודה שלך הם ישמחו להמשיך לעבוד איתך. דבר שני את מכירה את השוק יותר טוב מאחרים תיפני לחברות שציריכות שירותים כאלו ותציעי להם את השירותים שלך. דבר שלישי יש מתחרים לחברה שאת עבדת בא תתקשרי לשם ותבקשי לעבוד בתור פירילנסרית שלהם . בדרכים אלו לפי דעתי תצליחי לתפוס לקוחות. ביי איתן

למעלה