שלום לכולם וסופ"ש נעים...

saraha6

New member
שלום לכולם וסופ"ש נעים...../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

אני די חדשה פה, כתבתי פה פעם אחת על חתולה שפלשה לי הביתה עם 5 הגורים שלה, אחרי כמה זמן היא החליטה להוציא אותם ועכשיו הם השתלטו לי על המרפסת, אבל זה טוב כי לפני זה הם סתם היו מתחת אחד הבתים ורוב הזמן לא ידעתי מה קורה איתם אז עכשיו אני מאכילה אותם ועוקבת אחרי ההתפתחות שלהם והם כאלה שובבים ומתוקים, כולם יפים ובריאים והחתולה אמא למופת. אתמול האמא צדה להם חרדון, החרדון שכב מת במרפסת אבל לא היה סוף להתלהבות של הגורים, הם קפצו ןשיחקו סביבו כל היום, היה מאוד מצחיק לראות... עכשיו החרדון קבור לאחר כבוד בגינה שלי... עכשיו אני צריכה עזרה למצוא להם בית, איפה מפרסמים? לאן הולכים? (אני מאזור חדרה) איך בודקים שהמאמצים רציניים? הגורים עוד קצת מפחדים מאנשים אני מקווה שזו לא תהיה בעיה. אני אשמח מאוד לכל עצה, לא עשיתי זאת קודם מעולם וחשוב לי שהם ימצאו בתים טובים! אני גם יצרף תמונות בקרוב, סופ"ש מקסים לכולם:)

שלום לך ../images/Emo20.gif

אני חדרתית לשעבר ויודעת שיש כמה עמותות שיכולות לעזור לך כלכלית בסירוס ועיקור הגורים והחתולה. זה נורא חשוב אחרת יהיו לך המלטות כל 3-4 חודשים וזה לא ייגמר. הם ראו וטרינר? קיבלו חיסונים? זהו גם צעד חשוב לפני מציאת בית. לגבי הפירסום- תנסי לצלם כל גור כמה תמונות פוטגניות ככל שאפשר (יש מדריך צילום - בטאגליינס ), ותנסי לעשות מודעה עם כל הפרטים עליהם (האם הם מחוסנים? הם מעוקרים/מסורסים? בני כמה הם? האם הם מחונכים לצרכים? לספר בקצרה את האופי שלהם) - את יכולה להעזר במודעות שיש כאן בפורום.. אפשר ורצוי לפרסם בכמה שיותר אתרים- יד2, הומלס ועוד הרבה אתרים של אימוץ בע"ח. תתלי מודעות אצל וטרינרים. והכי חשוב- תזהרי. לצערי, בתור אחת שגדלה בחדרה, אני יודעת מה זה כת השטן שם. רק מלחשוב על זה ויש לי דמעות בעיניים. אני זוכרת אותה היטב בתור ילדה קטנה.. ויודעת שאלו לא "רק" סיפורים אלא אמת לאמיתה, בעצמי ראיתי יום אחד איך הם מכניסים חתול לשק ואח"כ- היישר למדורה
תגבי דמי רצינות ותבחני היטב לאיזו משפחה את מוסרת את החתולים האלו.. בכל מקרה- ישנם גם ימי אימוץ שאפשר להגיע אליהם עם החתולים- פרטים עליהם חברי הפורום יכולו לתת לך כי אני לא יודעת יותר מדי.

saraha6

New member
תודה רבה לך! הרבה מידע חשוב...

היי נועה, תודה על התשובה המפורטת אני מצטערת בשבילך שהיית צריכה להיות עדה לכאלה התאכזרויות אבל לשמחתי הגורים בטוחים ומתפננים להם במרפסת שלי, אני גרה בכפר קטן וכולם מכירים פה, וגם אותי והחתול שלי ג'ורג' (כולםבערך עשו עליו קטסיטר כשהינו בחו"ל) . בשבוע הבא אני אקח אותם ואת אמא שלהם לוטרינר, הם עוד צעירים מכדי לעבור סירוס אבל אני בהחלט אדרוש זאת מהמאמצים! גם צילמתי קצת תמונות, בעיקר משחקים ביחד כי הם כאלה שובבים וקשה לתפוס אותם נפרד. שוב תודה אני אנסה לצרף תמונות...

saraha6

New member
אני לא מצליחה להעלות תמונות,

אייך עושים את זה?!?!?!

Mind Games

New member
כדאי לקחת לימי אימוץ של SOS -

בימי שישי ברמת אביב, בימי שבת בהרצליה. יש פרטים על כך באתר שלהם.

למעלה