שלום לכולם וברוכים הבאים לביתנו החדש

Sודית

New member
תודה יהודית וברוכה הבאה, שיהיה לכולנו מזל

ושיהיה כמובן לכולנו בהצלחה ושנרגיש בכייף.

שרונהה

New member
חג שמח ומזל טוב

היום נדלק האור, נר ראשון של חנוכה, ופורום חדש דנדש נולד. מזל טוב והרבה הצלחה למנהלת ולגולשים, ולרך הנולד - פורום פנויים פנויות מזל טוב וסימן טוב

כולה עברנו לרחוב השני מה הרעש?

תיכף תרצו שגם נביא עציצים וצ'קים יאלא מאברוק ולהפסיק להתבטל יש עבודה, מי שוטף מי מכין קפה? הבאתי-

Sודית

New member
כולה?? שלוש פעמים שלחתי ת'לימוזינה להביא

אותך.....ואת אומרת כולה עברנו רחוב? שמחה שהצלחת גם את להגיע לחנוכת הבית, חברה שווה שלי. ברוכה תהיי גם את בביתנו החדש.....

Sודית

New member
לילה טוב לכולם, גם ממני....גם אני מחוקה מרוב

לעבור דירה כל היום.....זה לא פשוט
וחג שמח ומואר לכולם

שוש אור

New member
ברכות למעבר לבית החדש

מבית קטן בערבה הפכנו להיות וילה מפוארת בפרדס. שאפווו הרבה הצלחה בהמשך!

Sודית

New member
תודה שוש חג שמח וברוכה הבאה גם את

שיהיה לכולנו כאן הצלחה

גדעון היחידי

New member
מנהל
ברכות לפורום החדש ישר מהקומונה של סודית לפורום אז ככה אני גם נשוי וגם פנוי קצת מסובך בכלל לא אם תכירו תבינו אני לא טוב כ"כ בדיבורים אני חזק באהבה ולא רע בשירה מברך על היוזמה הנחמדה ומקווה שהפורום יעלה ויפרח כשושנה והנה שיר משלי לפתיחה. לך שיר אהבה. את במילים, ריגשותיי מסעירה אני לך משיב, בכמיהה עדינה. אורות עמומים, פסטלים רכים, כותבים לך, שיר אהבה. מילים שאין להן שיעור, לא רק תשוקה, אך גם. גלי באוזני סודותייך , עבורי את, גן נעלם. חלום אישי, בניגון חרישי, השומעת את פעמיי ? פגעי העבר, לאחור השילי התכנסי, אל בין זרועותי. גידי.

Sודית

New member
תודה רבה גדעון וברוך הבא נשוי/פנוי
תודה לך גם על השיר..... כן יירבו שירי אהבה בכל מקום, בכל שעה, ואולי תגיע גם האהבה עצמה.

Sודית

New member
היי מאלין, ברוכה הבאה לקוראת אותנו

וכי למה זה רק קוראת? אני שמחה שהעזת גם לכתוב ושתמשיכי כך בכייף. יום טוב וחג שמח.

למעלה