שלום לכולם ! העיקר הבריאות

רונן 1981

New member
שלום לכולם ! העיקר הבריאות

שלום לכולם ! אני רונן , בן 25 סובל מטינטון וירידה בשמיעה כבר 4 שנים , קצת יותר צעיר מרוב האנשים שסובלים מזה ,אבל אני מדביק את הקצב מהר. לא הכרתי את הפורם הזה קודם ושמחתי לראות שהוא קיים. בעיקר בשביל התמיכה. אני יכול לכתוב ספר על הסבל שזה גורם לי אבל כך גם כל מי שסובל מזה ! מנסה להשאר עסוק , מנסה להתרגל, זה תהליך ויש עליות וירדות. השתמשתי במכשיר הטינקס, האוזניות האלקטרו מגנטיות או משהו, לא יכול להגיד שזה עזר לי, תמיד חשבתי שנגמרו הסוללות או שאני לא משתמש בו נכון, אבל הכל היה תקין. ואני מחכה להמצאה הבאה... אני אופטימי ומנסה לטבל את מצבי בהומור.מקווה שלא אצטרך לחיות כך כל חיי ועד מקווה שהמצב לא יחמיר. תודה על האוזן הקשבת (הומור שחור) רונן

zs1957

New member
ברוך הבא לפורום רונן

שלו רונן, צר לי לשמוע על הסבל הרב שאתה עובר. ואתה כל כך צעיר. אני מקווה שאתה מטופל גם בתרופות. הומור היא תרופה טובה לבריאות. חשוב שלא תהיה במקומות רועשים כמו פאבים ודיסקוטקים שם עוצמת הרעש גבוהה מאד. הכי חשוב שתדע שיש לזה טיפול ואפשר להחלים מזה. יש טיפול ב-TRT יש טיפול תרופתי כמו אגיסארק או סטונרון, ויש טיפול תרופתי אחר. חושב שתהיה מטופל אצל רופא א.א.ג. שהוא מוחה לטינטון, או אצל רופא שהוא מומח לטיניטוס וסחרחורת. חשוה שתהיה מטופל כדי שהמצב לא יחמיר,למנוע סבל מיותר ושאיכות חייך תהיה טובה ונטות חרדות. רפואה שלמה, זהבה שחם

טיניטוס

New member
ברוך הבא למועדון

הי רונן תתרווח בכורסא שב בנחת כי אתה יוצא למסע אין סופי של סבל מתמשך ומתגבר של טינטון כנס לגוגל וכתוב tinnitus ותגיע לים של תכנים פורומים עמותות בכל העולם אוסטרליה בריטניה אמריקה קנדה שנותנים טיפים איך להקל על הטינטון ולחיות עימו יד ביד ושהוא חלק מחייך יש בארץ 2 רופאים המטפלים בטינטון לפחות מתימרים לטפל ולעזור אחת בשיטה של trt והשני בטיפול של תרופות ותזונה מתאימה אם יש לך הרבה כסף מיותר ואמונה לך על זה אולי זה יעזור מה שעוזר לי בעיקר זה תרופות נגד דיכאון שמרגיעות את מע' העצבים המרכזית תרופות כמו קסאנקס קלונקס שגם משרות שינה וגם מטפלות בחרדות הנילוות לטינטון. הכי חשוב לשמור על האוזניים שים אטמים בכל מקום שאתה הולך אליו ותימנע ממוסיקה רועשת אפילו שים אטמים כשאתה הולך ברחוב כדי לשמור מרעש מכוניות כל גירוי הקוסטי חזק יחמיר את המצב אפילו הורדת המים באסלה חשבת פעם כמה רעש זה מיצר אני בטח לא מחדש לך הרבה כי אתה כבר 4 שנים עם הטינטון ואני רק שנה אבל הסבל הוא אותו הסבל רק בריאות ושקט

אבי 8

New member
היי רונן

סוף סוף יש מישהו יותר צעיר ממני:) אני בן 28 עם שנתיים של טיניטוס לא קל. גם אני בהתחלה ניסיתי לחפש כל מיני טיפולים שונים להעלמת הסימפטום, אבל מחקירת העניין הם נראים כלא יעילים. ניסיתי טיפול קונגטיבי התנהגותי, אבל זה לא כל כך עוזר. כתבתי כאן מאמר מתמצת. תקרא אבל אני בטוח שאתה מכיר. תאמינו לי, שאם יהיה טיפול יעיל נגד טיניטוס, השמועה תתפשט בעולם תוך שעות ספורות. בנתיים צריך להתרגל. להתעלם . להתעסק בדברים ומידי פעם להיעזר בכדורי הרגעה.

sadju

New member
גם אני סובלת מטינטון..

אההההההההההה נמאס כבר! לפחות 3 שנים כבר.. רציתי לשאול אם כל הבדיקות יוצאות לי תקינות האוזניים תקינות , הראש עשיתי ct mri bera , בדיקות דם הכל! והכל תקין אז ממה זה יכול להיות?

zs1957

New member
ברוכה הבאהלפורום sadju

אני שמחה שכל הבדיקו שלך תקינות. אך למרות זאת את עדיין סובלת מטינטון. יש לך פגיעה עצבית בעצב מספר 8 וזה גורם לך לצלולים באזניים. ישנה תרופה המקלה על הטינטון שנקראת אגיסרק או בטהיסטין. התרופה ניתנת לחולי מניר הסובלים מסחרחורת וטינטון. רפואה שלמה, זהבה שחם

sadju

New member
אפה זה עצב מס' 8?

איך רואים עם באמת יש לי פגיעה בעצב? מציק לי כל האזור ליד האוזן השמאלית אבל לא מוצאים בעיה.. יכול להיות שזה גם קשור בלב? יש לי mvp כמו רישרוש בלב.. שרק גילו לי לא מזמן.. מכוון שיש לי טינטון , אבל אני מרגישה גם תנועה פנימית עדינה גם עם הרעש? וגם לפעמים נרדם לי הראש קצת... בצד שמציק לי כמו שנרדמת הרגל.. כל זה נשמע מאוד מוזר נכון?

sadju

New member
ועוד שאלה..

אני מעדיפה לא לקחת תרופות.. אם לא לוקחים זה מחמיר?

אבי 8

New member
כאן הבעיה!

עד היום לא גילו את מקור הרעש ולכן לא מצליחים למצוא טיפול בהתאם

רונן 1981

New member
ניהיה בקשר לגבי תרופה לטינטון :)

שלום לכולכם ! דבר ראשון תודה על התגובות התומכות, זה מאוד חשוב לי וגם כנראה הדבר הכי מועיל שאפשר לקבל במצבי. הסיפור שלי דומה לכל הסיפורים האחרים, אחרי לילה של מועדון הציפצופים התחילו , אותם ציפצופים שבדרך כלל היו נעלמים בבוקר למחרת, לא נעלמו יותר וגם לא יעלמו. לא הכרתי את התופעה וכל רופאי א.א.ג שביקרתי אמרו לי אותו דבר : " אין מה לעשות , צריך לחיות עם זה ו...תמצא כלה ותתחתן מהר" חקרתי את הענין עד כמה שיכולתי (בעיקר באינטרנט) ושמתי לב שככל שאני מתעסק עם זה המצב רק מחמיר. ניסתי את מכשיר הטינקס ,אבל היה נראה לי מוזר שאם באמת המכשיר הזה הוא התשובה לטינטון הייתי שומע עליו קודם. אני מסתובב עם אטמי אוזנים בכיסים ומאוד קשה לי במקומות רועשים אפילו עם קצת רעש ,דבר שגורם להתנתק מהסביבה די מהר ולהראות כמנוכר. הלואי והייתי מודה לסכנה הזאת קודם, לא הייתי נותן לעצמי להכנס למועדון בלי אטמי אוזניים.עכשיו כל הסובבים אותי מכירים את הסכנות אחרי שהטפתי להם כמו מסיונר. אולי אני אנסה טיפול אחר מעלו שהצעתם לי. כרגע אני רק מקווה שהמצב לא יחמיר. עכשיו אני חי עם זה. מנסה להתרגל ובעיקר לא לשים לב. תודה לכולכם ! רק בריאות !

למעלה