שלום לכולם, החרדה היום ניצחה אותי!

jnus1

New member
שלום לכולם, החרדה היום ניצחה אותי!

חרדה חברתית אומנם לא כל הבעיה שלי אבל תופסת חלק נכבד מחיי מצטרפת לעוד כמה דברים . ושוב פעם אני נודד בין קיצונויות, עצב ושמחה נמהלים ביחד! וחרדה עצומה גורמת לכל הבלאגן הזה וגם הקול הפנימי לא עוצר אותה אני ניסיתי היום לעשות משהו עם עצמי האמת כבר יומיים אני מחפש עבודות לא איזה מנכ"ל בחברת היי טק וגם לא להשיג חוזה באיזה פאב כדי שאוכל להופיע בו (אני מוזיקאי מנגן על כמה כלים וסולן) היה לי הרכב שהתפרק כשהתגייסנו אבל עד שאמצא הרכב חדש וחוזה באיזה פאב. רציתי לעשות צעד לבד , אתמול והיום אני מתקשר לכמה מקומות עבודה אני לא מדבר על מקומות רציניים בקיצור על מקומות עבודה זמניים בתי קפה מסעדות דוכנים של כל מיני מוצרים. מוכר לא הצלחתי אפילו לקבל זימון אחד לראיון. אפילו התעצבנתי כמעט אחרי כל שיחה. אמרו לי שלהתקשר לא מתייחסים ברצינות וכדאי לי ללכת ולשאול בפנים. היום נוכחתי לדעת שזה נכון, אבל גם נוכחתי לדעת שבטלפון זה הרבה יותר קל לי לדבר . נסעתי לכמה מקומות רק כדי לשאול אם הם צריכים עובדים. נתחיל מזה שהאוטובוס לא עצר לי בדיוק איפה שרציתי כי הנהג טעה במסלול זה כבר עיצבן אותי אבל לא רציתי לריב עם הנהג. שמחתי דווקא כי הוא עצר ליד חנות אחת שיכולתי לשאול אם הם צריכים עובדים. כבר שירדתי הרגשתי את הפחד והחרדה כאילו מישהו הולך לרצוח אותי. ניסיתי להרגיע את עצמי ולנשום עמוק , בכניסה עמד אחד העובדים וזה כבר הפחיד אותי. נכנסתי הסתובבתי איזה חצי שעה ולא הצלחתי לשאול כלום! כי חיכיתי לרגע הנכון הרגע הנכון מבחינתי שלא יהיו יותר מידי אנשים ליד המוכרים וזה לא קרה. זה כבר היה מוזר אני לא קונה כלום אבל גם לא שואל עוד היו חושבים שבאתי לגנוב כבר שאלו אותי "אתה צריך עזרה?". יצאתי בלי לשאול כלום! הרגשתי חרא אבל יש לי עוד כמה מקומות אמרתי לעצמי ושם אסור לי להיכשל. הגעתי לעוד חנות, ושוב פעם אותו סרט רק שהפעם הצלחתי לתפוס את אחת הקופאיות ולשאול אבל גם לא דיברתי בביטחון וגם היא אמרה "לא נראה לי שצריכים והאחראית יצאה" טוב אמרתי אני יחזור לשם זה לא בורח. עוד מקום, פשוט לא יכולתי להיכנס אליו. ראיתי דווקא מודעת דרושים אבל לא נכנסתי.... ולמרות השיכנועים העצמיים . אמרתי לעצמי טוב אני אתקשר כבר אליהם שאגיע הביתה וארגע. התקשרתי ואמרו לי שלא צריכים. אני לא מאמין ששיקרו לי. זה ממש כבר שבר אותי. נכשלתי ואני שונא את העולם הזה ואת הקושי הזה שיש לי אני לא מתאים לאף מקום עבודה נראה לי. כי אין לי ביטחון לשאול אפילו שאלה קטנה . שוב תוך כמה שעות בכיתי כי לא הבנתי למה הוא שיקר לי. הרי היו מודעות דורשים בכניסה. וגם כי התאכזבתי מעצמי שלא הצלחתי. החרדה שלי עצומה. נרגעתי אבל עדיין אני רוצה כבר להתגבר לא יודע איך על הפחד הזה לשאול.

eyola

New member
לפעמים היעדים שאנחנו חושבים שהצבנו

לעצמנו הם לא באמת היעדים תקשיב לי לא נעים לי לסתור אותך אבל לי זה נראה כאילו ממש לא נכשלת והחרדה בטח שלא נצחה אותך לי זה נשמע כאילו כבשת הישג גדול היום וכל הכבוד לך עשית כמה צעדים "ראשוניים" כדי לנוע בכיוון המיועד וזה שניסית.. הלכת.. שאלת.. התקשרת.. סידרת לך את הפעולות ואת היעדים זה ההישג ולדעתי זה גם היה היעד הראשוני אחרי שעשית היום כל מה שעשית ניצחת ואולי מחר היעד ישתנה ובאמת תמצא עבודה היום לדעתי היעד היה "לעשות" לווא דווקא "להשיג" ועמדת בו היקום נותן לך שיעורים יותר מאתגרים אל תתיאש תראה כמה אתה מסוגל תיהיה סבלני מה שאתה עובר עכשיו זה השלב הכי קשה כי הוא ההתחלתי אחר כך כשתסתדר יותר אתה לא תזכור אותו בכלל (זה כמו להוציא רשיון נהיגה בטסט ה5 ומעלה
מתסכל נורא אבל אחרי שיש רשיון כמה זמן לא זוכרים בכלל תסרט ההוא) מה עוד שנראה לי גם שיש לך פוטנציאל למחשבות מאד חיוביות מדי פעם בסיפור שלך על היום בחרת להביט בצדדים החיוביים גם במצבים שלא היו הכי נוחים למשל (ציטוט:) שהאוטובוס לא עצר לי בדיוק איפה שרציתי כי הנהג טעה במסלול זה כבר עיצבן אותי אבל לא רציתי לריב עם הנהג. שמחתי דווקא כי הוא עצר ליד חנות אחת שיכולתי לשאול עשית עבודה טובה באמת קשה לך עכשיו אני מבינה אותך אבל זה יסתדר אתה חייב לתת עכשיו את כל מה שיש לך תשנא את העולם אחר כך עכשיו תעשה מאמץ ותשמור על גישה רגועה סבלנית וקשוחה אתה מסוגל לעשות את זה אתה יודע את זה תדחוף תדלת הזאת עד שהיא תפתח אחר כך מי בכלל מסתכל אחורה עליה ממשיכים הלאה אז לא לקחת אותה קשה היא אתגר בהצלחה

chooselife

New member
"שלום לכולם היום ניצחתי"- JNUS1

ידידי אני חייב לחלוק איתך משהו- אני קורא את מה שאתה כותב , מביט בזה שוב ושוב ושוב,קורא, מעיין- ועדיין לא מצליח באף נקודה להקשר את מה שכתבת לכותרת של מה שכתבת. אני מאמי שאיפה שהוא בתוכך אתה רואה את המאבק שלך בעין לא נכונה. אני מאמין, ותרגיש חופשי לתקן אותי אם אני טועה, שלנצח זה לזכות בקרב. ובכן זו הגדרה נפלאה. יש איתה רק בעיה אחת, בתור אחד שהחיים שלו הם אומנויות לחימה תרשה לי לספר לך משל קטן. יש את אלו שעולים כל יום לקרבות באימון מול חגורות לבנות. דופקים להם מכות רצח, וחוזרים לשבת מרוצים,תאוות הקרב שלהם מסופקת,האינסטינקט החייתי שלהם מסופק. יש אחרים. יש את החגורות הלבנות שמחכים לחגורה השחורה שתסכים להלחם מולם. מחכים לחזקים ביותר ונלחמים בהם- לא מעט פעמים מתוך ידיעה שהסיכוי לנצח קרב מול אדם כזה שואף לאפס. מה שהופך אותם ללוחמים אמיתייים, שלא כמו הרכיכות מדוגמא מספר 1, זה שהם קמו ועלו. שהם נענו לאתגר האמיתי הגדול- של להעיז לקום ולהגיד- אני טוב מספיק ומגיע לי את זה. מגיע לי את זה כי אני רוצה, ואני לא מפחד לנסות. החברה האלו,והם לא רבים,יחפשו בנרות את היום שהמדריך יסכים לתת להם פייט. יחפשו בכוח את המתקדמים שמוכנים ללמד אותם עוד תרגיל אחד, עוד אגרוף,גם אם זה אומר לספוג אותו 500 מיריב ,ולפשל בו פעם אחר פעם עד שהיד לומדת להוציא אותו נכון, גם אם זה אומר ללכת עם אף מדמם הביתה. בטווח הקצר אתה תחשוב שהחברה האלו משוגעים. אבל משהו מניע אותם, אותו דבר שמהניע אותך לנסות. רוח קרב, הרצון להתמודד ולא להתחמק, אלא ללכת נגד כל הפחדים וכל הקשיים- ללכת כמו שאומרים , נגד הרוח. אבל תמיד ללכת. אתה הלכת קדימה. יש לי המון סברות לגבי למה אתה כועס על עצמך על הכישלון שלך, אבל מתוך הניסיון שלי אני מבטיח לך, במבחן האמיתי, במקום שבו "מפרידים בין ילדים לגברים" - אתה עמדת, ולא ויתרת. אז חטפת . ספגת.נפלת על הפנים. ואולי אתה מרגיש מאוכזב כרגע, אולי אתה חש שהכל היה לחינם- אני מבטיח לך, אותם אנשים שבחרו להלחם מול החזקים ביותר,גדלו להיות כמו אותם חזקים ויותר מהם. המאבק מחשל, מחזק- התודעה שלך, זו שאני תמיד מקביל אותה לחרב, תלך ותהיה חדה עם הזמן,עד שיבוא היום שלא יהיה שום שריון או חומה שיעמדו בפניה. מי שעולה על המזרון , גם יד ממנו כמנצח יום אחד. זה רק עניין של התמדה. there are no shortcuts, only presistance and patiance. אני ארשה לעצמי להגיד לך בשם כל באי הפורום כאן, הוכחת את עצמך כאחד ממעגל הלוחמים. אתה תצליח. צוז

למעלה