שלום לכולם בפורום זה

נתן.ל

New member
שלום לכולם בפורום זה ../images/Emo24.gif

לירוי הנאה הזמין אותי להתארח , אז הנה באתי לכאן עכשיו ומיד. מה נשמע כאן ? הכל טוף ? אני עוד לא סגור על נושאי השיחה כאן, האם זה גאווה נגד סטרייטים או נשים גברים או בכלל נשואים רווקים עם שמץ של גאווה (תרגיש חופשי לשרשר אותי לאן שבא לך)

EyeSeeYou

New member
הלוווווווווווווו../images/Emo2.gif

ברוך הבא נתן
בטרם כניסתך לערוץ ישנם מספר דברים עליהם תצטרך לחתום וכמובן להזדכות עליהם באם תחליט להיפרד מאתנו. 1. שני טון מצב רוח טוב וחיוכים 2. חיבוקים חמים - מאי אחראית חיבוקים 3."געגועים לחיבוקים חמים" - זהבה בן, לאחר שמאי הפסיקה להיות הסוכנת שלה 4. עור של פיל, כי לא תמיד כולנו נחמדים 5. רבגוניות - כי לאיש אין בעצם מושג מה מטרת הפורום, וכפי שהסברתי ל"פומיק" הוא כאן כדי להוות תחליף מהפכני לסדרת הסיטקום ´סיינפלד´. הרבה סיטואציות משעשעות ומוזרות מתרחשות כאן. אז ברוך הבא כפרה, בכל תהיה, בקשה, ת"ש מין וכלכלה אני כאן לשירותך, המזרון הפלוגתי. ובבעיות אמיתית שאינן קשורות למין, אנא פנה למנהלינו הנערצים. לא יכולתי שלא לשים לב לחתימה שלך, השבוע שמעתי ברדיו שיר ישראלי חדש שיש בו קטע ראפ שכזה עם בחורה ששרה באמצע (העיקר לא העתקנו מלהקות אחרות בעולם) והשורה שהיא שרה היא - "ביחד נשרוד לחוד ניפול" סתם חשבתי שתרצה לדעת...

Liroy25

New member
והנה עוד הוכחה שלירוי אדם רציני!!

העיקר הסתלבטתם עלי!! ("להגיד לירוי רציני זה כמו להגיד שלמאי יש חברים סטרייטים, שלירונר ילד שקט..") נתי ברוך בואך! נשמח לשמוע גם את הצד הגברי והסטרייטי (?!).

.m

New member
סטרייט? מי אמר סטרייט? ../images/Emo12.gif

mai

נתן.ל

New member
../images/Emo12.gif איפה יש סטרייט ../images/Emo35.gif

תודה על קבלת הפנים (שבת?) בעיקר תודה ל"נראהאותך" שהסביר לי את המצב בפורום וזה, כפי שהבנתי הוא שאין שום מצב, נכון ? אז בנתיים אני כאן (עד שהחברה בעבודה ישימו לב לאיפה אני גולש
) שבוע טוב לכם

למעלה