שלום לכולם, בא לשכונה בחור חדש

bayshan

New member
שלום לכולם, בא לשכונה בחור חדש

טוב אז בהתרגשות רבה אני פותח בלוג. עיצוב פשוט ומינימליסטי(עד שיעירו/יאירו לי). קיימת מערכת תגובות של שקוז (תודה מראש). תהנו

איה@

New member
bayshan - ברוך הבא ../images/Emo140.gif

ה"שכונה" מקבלת אותך בזרועות פתוחות
אחלה
מאד מסקרן....... אתה באמת ביישן?
איה.

bayshan

New member
ראשית תודה

זה כמו התמכרות. יש משהו מאוד ממכר בלראות אם אנשים קוראים את מה שאתה כותב. פעם לקחתי את זה כמובן מאליו, היום זה אחרת. אני אשמח לעזרה ממך בנוגע לספר אורחים נורמלי. ראיתי שאצלך באתר (שדרך-אגב מקסים ביופיו) יש מערכת נהדרת של תגובות ורציתי לדעת איך "אני יכול גם כזה"(לקרוא בבקשה בקול ילדותי). מה את אומרת ?

ohad m

New member
שיהיה בהצלחה !

אני רואה שכבר השקעת כסף, זה כבר סימן טוב. בכל אופן, האם האתר שלך עומד להיות בלוג או יומן אישי ?

emale

New member
אולי מספיק עם זה?

הבנאדם כותב, תן לו להנות במקום לגרום לו לשבור את הראש ולחשוב איזו תווית להדביק על האתר שלו. מה דה פאק זה משנה? יש פה כל כך הרבה כותבים איכותיים שאתה רוצה להתחיל להבריח את הבודדים שכבר מצטרפים לפה? כנראה שתצטרך לסלוח לי (כי הרי אנחנו חברים וכאלה. מה, כבר לא?!
), אבל הנושא האחרון שהעלית, וזכה לתמיכה רחבה פה (רחבה מאוד, של רחלי), הוא מהמיותרים שראיתי. למי בכלל משנה אם זה בלוג או יומן? ואפילו אם כן, גם אתה וגם רחלי משלבים במידה כזו או אחרת סיפורים אישיים עם לינקים לאתרים מעניינים, אז מה אתם, בעצם? תאמין לי שלאף אחד פה (כמעט לאף אחד, חוץ מלרחלי) לא אכפת. העיקר שתמשיך לכתוב, ותעשה את זה טוב כמו שאתה יודע, גוד דם איט. (עכשיו בטח תגיד לי שההערה שלך ל"ביישן" היתה בציניות, נכון?) בחברות אין קץ, Emale סייברלייף

ohad m

New member
Emale מחמל נפשי:

זה ממש לא בסדר שאתה כותב ועונה לעצמך...
בכל אופן, הנושא חשוב, פשוט לא בצורה שאתה חושב. העניין הוא, שיש יותר מדי יומן ופחות מדי בלוג. חולה עליך, אוהד.

וד"א המערכת תגובות עלתה !

כך שלמרות שלא הספקת להיות בודק בטא.. אתה יכול להירשם אלייה... שגם היא מצד אחד יכולה להיות ספר מבקרים מסוגנן.. אבל גם המערכת שגילעד בנה טובה.. (לספר אורחים) בהצלחה.

למעלה