שלום לכולם, אני מצטרפת חדשה

rali4

New member
שלום לכולם, אני מצטרפת חדשה ../images/Emo140.gif

אני שותפה לא פעילה בפורום בחודש האחרון ואני מאוד שמחה להצטרף רשמית. תסלחו לי שאני ישר עוברת להמלצה אבל אני נואשת... אני אמא טרייה, נולדה לי בובה קטנה לפני כ-4 חודשים ואני אבודה בעניין משפחתון!! אני חוזרת לעבודה בספטמבר ועדיין לא מצאתי מקום מספיק טוב...
אני יותר מאשמח לקבל המלצה על מקום טוב במיוחד באיזור ראשל"צ. תודה.

jojo04

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo20.gifברוכה הבאה ומזל טוב!

אני לא מאזור ראשון לכן אין לי המלצות.אגב, מה אם מטפלת?

rali4

New member
אחרי הרבה מחשבות החלטנו משפחתון ולא מטפלת...

וזה כ"כ קשה למצוא מקום טוב. הייתי כבר בכמה מקומות ועם כל מקום הייתה לי בעיה אחרת... אולי הבעיה היא בי, אני לא יודעת... נהייתי חרדתית מהמקרים הזוועתיים שמראים בטלויזיה.

liata17

New member
../images/Emo65.gif ברוכה הבאה לאמא הטריה

מזל טוב... אני מראשון לציון, אזור רחוב ירושלים, מכירה? אני יכולה להציע את עצמי כמטפלת צעירה ומנוסה אבל אם את מעדיפה משפחתון אז אני יכולה להציע לך את נעמ"ת, אמנם לא משפחתון אלא מעון אבל מעולה ומומלץ ביותר. צרי איתי קשר במסר, ליאת.

rali4

New member
אני גרה די קרוב

באזור המזרח. האמת שלנעמ"ת אני לא כ"כ מתחברת, אני מכירה קצת ולא אהבתי. עבדתי קצת במשפחתון, שבעיני הוא היה מספר אחת, אז אני כל הזמן משווה ומחפשת אותו דבר ( ו"למזלי הטוב", הוא נסגר!) במקום אחד- האוכל שהם עושים לא נראה לי, במקום שני- רמת הניקיון הייתה על הפנים, מקום שלישי- טיפול "סבתאי", שיש לזה יתרונות וחסרונות, אבל המקום הכי גרוע שהייתי בו- ישבתי שם 45 דק'(!!) עם הגננת, הסייעת והילדים וכשבאתי לצאת גיליתי שיש בחדר איזה 4 תינוקות תקועים (פשוטו כמשמעו) בלולים! זה ייאש אותי לגמרי

liata17

New member
אני מאוד מבינה אותך...

בתך תהיה בת חצי בספטמבר וכדאי לך למצוא לה משפחתון או מטפלת. הבן הקטן שלי היה בן 7 חודשים כשנכנס לנעמ"ת ברחוב שיבת ציון ואני יותר ממרוצה, זו תהיה השנה השלישית שלו במעון הנ"ל והוא מחכה בבוקר ללכת אליו. התינוקייה שם ממש טובה, אחראית הכיתה מקסימה, מקסימה, מקסימה, רגועה, אימהית, סבלנית וכן יש שם לולים, הרי זה לא משפחתון של 5 תינוקות והן נמצאים בלולים כשהם ישנים, רוב היום הם על מזרונים בפינת התינוקות שמסביבה סורגים כדי שהגדולים יותר לא יכנסו. בזכות הגננת אריאל למד לזחול וללכת, היא עזרה לו ודירבנה אותו ונתנה לי המון עצות. אני בחום ממליצה לך לפחות לבדוק את הגן. תגידי למנהלת שליאת, אמא של מתן ואריאל שלחה אותך. בהצלחה.

liata17

New member
תתקשרי ותדברי עם אסתר...

היא מנהלת המעון, מקסימה... יש במעון פיקוח צמוד, אוכל ממש ממש טוב וצוות מדהים, מאוד מנוסה, צעיר וחם. 03-9655774 אם אסתר לא נמצאת אז תבקשי את יהודית, סגנית מנהלת...

babybooms

New member
תשלחי מסר לבחורה בשם אמיקה

מתפנה מקום במשפחתון של הילדה שלה בראשון.

בוליפלג

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif../images/Emo13.gif

לצערי אין לי את המידע שאת זקוקה לו.. בהצלחה בכל מקרה

למעלה