שלום לכולם,אני מבקשת עזרה לגבי |בית

ur2fast4me

New member
שלום לכולם,אני מבקשת עזרה לגבי |בית

אני מבקשת טיפים מכם,אני מחפשת דירה לאחי באיזור שנקר,הבעיה היא שאני לא יודעת איך לחפש,ניסיתי מתווכים(אבל יש לי בעיה עם שטר הערבות הגבוה-למצבי),והפירסומים באתרי הנד"לן השונים לרוב אינם מעודכנים,אני ממש לחוצה כי אני רוצה לעזור לו,אני ממש אשמח אם יועלו עצות שאולי לא חשבתי עליהם. (ניסיתי במד"ס,לוח רמת גן ושאר לוחות האינטרנט) אני חייבת לציין שיש מגבלת סכום של עד $300. תודה לכולם מראש

orlyt

New member
המממ...

א. עיתונים מקומיים ב. homeless.co.il ג. מד"ס ד. לוחות מודעות באזור המכללה ה. לשקול את נושא השותפויות, כי אפילו בר"ג קשה למצוא דירות ריקות להשכרה במחיר כזה.. אני מציעה להמנע ממתווכים ואתרי נדל"ן - קשה למצוא שם דברים שמתאימים לסטודנטים

ur2fast4me

New member
את יכולה לתת לי את השם של המקומון

בר"ג (או זה שאת ממליצה עליו...)בבקשה|,

orlyt

New member
לא ../images/Emo13.gif

פשוט משום שאין לי מושג.. לא רמת גנית. אבל אין מקום שאין לו את המקומונים שלו, לרוב הם בחינם ומחולקים בתיבות הדואר בימי חמישי, אפשר למצוא אותם בדוכני העיתונים, חופשי חופשי... אם זה לא רחוק מכם, תקפצו שבוע הבא לר"ג ותשיגו כמה.. אם זה כן רחוק מכם, נסו למצוא רמת גני/ת שיעשה את זה בשבילכם..

ur2fast4me

New member
../images/Emo124.gifיש ר"גנים באיזור ../images/Emo53.gif

אם יש למישהו את המקומון (או יותר טוב את רשימות הדירות לשכירות (מצטערת מראש על החוצפה) זקוקה נואשות לעזרה תודה מראש וסוף שבוע רגוע,נעים ומקסים לכולנו

רמת גן מפרסמים במקומוני ת"א

כלומר יש גם את המיני-מקומונים החינמיים המחולקים בתיבות, סופרים וכו' אבל בכל הנוגע לשלושת הגדולים- מדובר במקומוני ת"א של ידיעות, זמן ת"א של מעריב והעיר של הארץ. ללוח העיר יש אתר אינטרנט שאפשר לבדוק בו, לא יודעת לגבי האחרים (לא חיפשתי)- אבל למקומון עצמו יש אתר, כך שאני ממליצה לעשות חיפוש פשוט על שמות המקומונים (לא רק תל-אביב כי ברור מה יקרה, אבל נניח תל אביב וידיעות) ולבדוק אופציה של לוחות.

lmnop

New member
מודעות להשכרה

בתוך שנקר תלויות הרבה מודעות להשכרה/שותפים כדאי לך לקפוץ ולהסתכל

מאנציס

New member
תשלחי לי מסר

יש לי את המקומון (אם עוד לא זרקו אותו) . צרי קשר ואני אביא לך אותו.

מאנציס

New member
פשוט קוראים לזה "מקומון" -

-ר"ג-גבעתיים ומקבלים את זה כל יום שישי בחינם בתיבת דואר בכל העיר ....

ur2fast4me

New member
מצטערת על החוצפה,למי הגיע לדואר?

אם אפשר עזרה, PLEASE! תודה

למעלה