שלום לכולם אני חדש פה!!!

rod19

New member
שלום לכולם אני חדש פה!!!

שלום לכולם אני בחור בן 19 והתעניינתי לאחרונה בעירום פומבי בחוף הים והייתי רוצה להתנסות בכך. עכשיו ככה אני בחור עם איבר מין מאוד קטן ובתול אך אני נראה ממש טוב. מצד אחד אני נורא מתבייש לעשות זאת בשל התגובות מצד שני ממש אני רוצה להתנסות. עכשיו יש לי כמה שאלות: באילו חופים אני אוכל ללכת מבלי שאני אטריד את הציבור או יטרידו אותי? דבר שני הייתי שמח אם יש פה מישהי בעלת ניסיון בתחום שתיהיה מוכנה להתלוות אליי וכשהיא תיהיה לבושה כך שעדיין אני אצטרך להתגבר על הפחד אך תיהיה לי אווירה יותר נינוחה והיא תעזור לי מבחינת ביטחון. אני מדגיש שאין לי שום מטרה למין אלא רק בקשה לעזרה בהתנסות מאישה שתוכל להנחות אותי כמו שצריך. בנוסף אשמח לטיפים נוספים. שיהיה סופ''ש מצוין.

קוואנט

New member
שלום רוד....

אתה מוזמן לקרוא את המדריך לנטוריסט/ית המתחיל/ה, ולראות היכן יש חופים בהם תוכל להתפשט בניחותא. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=1711&a=85409&c=8456&sc=0&ssc=0 לגבי המימדים שמטרידים אותך, אף אחד לא עומד עם סרט מדידה ובודק את המגיעות והמגיעים למפגשים. כולם מתקבלים אצלנו, ולבטח אף אחד לא יציק לך בעניין :) לגבי חיפוש ההדרכה - תתחיל לבד, אני בטוח שתסתדר. אין צורך במנחים בהתפשטות, אתה יודע להסיר את הבגדים לבד

tamirzak1

New member
אמנם אנחנו נמצאים בעונה הקרירה וקשה יהיה

למצוא שותפים לחופי ים , אבל בבוא האביב מתחילים הנודיסטים לצאת ממחבואם לחיק הטבע. יש מספר חופים שבהם עירום הוא אפשרי.מומלץ להגיע עם אנשים שמכירים (כמונו) וכך לא תמצא את עצמך לבדך בעירום ומפריע לסביבה. ובקשר לגודל,מה הקשר? הצטרפות לעירום חברתי אינה תלויה בגודל (לא של בולבול ולא של ציצי) ואף אחד לא יבדוק לך ולא יציק לך בנידון. אז אם תגיע לאחד החופים העירומים ,פשוט להתפשט ולהנות.

giora10

New member
כל השבת בילינו בחוף נווה מדבר....../images/Emo41.gif

כחמישים נטוריסטים בחרו להגיע היום לחוף נווה מדבר בים המלח. עובדה שאפשר לבלות בילוי נטוריסטי גם בחורף.

giora10

New member
מפגש שבת בחוף נווה מדבר ב 9 בינואר../images/Emo41.gif

טמפרטורת המים נעה סביב ה 26 מעלות. קר זה יחסי וצריך להתרגל. אגב, בקיץ טמפרטורת המים הממוצעת בים המלח היא 28 מעלות. פרטים נוספים בקישור הבא מפגש שבת בחוף נווה מדבר ב 9 בינואר

למעלה