שלום לכולם, אני חדשה

• פותח הנושא veru
  • פורסם בתאריך

veru

New member
שלום לכולם, אני חדשה../images/Emo9.gif

היום במקרה שמחתי לגלות שקיים הפורום הזה שאני כל כך מזדהה עם שמו: "נשים שלא רוצות ילדים"! אני בת 24 ויש לי תחושה שלעולם לא ארצה ילדים. אני מקבלת תמיכה לתחושה הזאת בכל פעם שאני מנסה לדמיין עד כמה זה "נפלא" להיות אמא. לדמיין הריון, לידה, תינוק בידי. זה לא עושה לי כלום, אולי רק תחושה אחת: פ-ח-ד שיום אחד אני בטעות עלולה להיכנס להריון ולהפוך לאמא. אני בטוחה בתחושות שלי, מרגישה שאין לי כלל ספק בכך, ומנסה לעודד את החשיבה הזאת אצל כל מי שמוכן טיפה להפעיל את הראש, להתנתק מהסטיגמות ובאמת לחשוב: למה זה כל כך ברור לכולם שמתקיים איזה מעגל סגור: נישואין-->ילדים ואז הילדים האלה שוב חוזרים על: נישואין-->ילדים למה בעצם אנשים מרימים גבה ואינם מבינים איך זה שאשה אינה מעונינת להפוך לאמא??? ומי בכלל קובע מה הנורמה? לי אישית נראה אולי לא נורמלי שאשה עוד בילדות משחקת עם בובות ומדמיינת שהיא אמא, ובבגרותה מקווה למצוא כמה שיותר מהר את "נסיך חלומותיה" ולהרות. ההגיון אומר לי אישית שעליה לנסוע בכל העולם, להנות, לצאת ולא להשתעבד לחיתולים. האמת שאף פעם לא הרגשתי שאני זו שלא חושבת "נכון" להפך, תמיד כשאמהות היו אומרות לי: "את עוד צעירה, תתבגרי ותראי שתרצי" הייתי עונה להן: "ואת יום אחד אולי תתחרטי ותרצי להיפתר מהם"! בקיצור, כמו שאתם רואים יש לי הרבה מה להגיד, אז אני כאן כדי להישאר

ברוכה הבאה ../images/Emo185.gif

נראה שאת די מגובשת בדיעותייך. איך סביבתך הקרובה (משפחה, חברים קרובים) מגיבה להחלטה?

למעלה