שלום לכולם, אני חדשה בפורום

שלום לכולם, אני חדשה בפורום

עד לרגע זה ממש לא ידעתי שקיים פורום כזה שאפשר לדבר ולחלוק ולשפוך את הכאב הזה, אז ככה: אימי נפטרה לפני 4 שנים בגיל 51 מוות מהיר ולא צפוי עקב מחלה הייתי בת 25 כשאיבדתי אותה ובזרועותיי תינוק בן 4.5 חודשים הנכד הראשון שכל כך ציפתה לו מבתה היחידה, ולא זכתה להנות ממנו כי חודש אחרי שנולד חלתה וכך מצאתי את עצמי בשעה שאמהות טריות כמוני נהנות מהחוויה הזאת , נקרעת בין האושר העצום הזה לבין העצב הבילתי יתואר שבגיל 25 הפכתי לאמא ובגיל 25 נותרתי ללא אמא (אמא שהייתה החברה הכי טובה שלי ,האחות שלא הייתה לי שהייתה כל עולמי וכך עד היום זיכרונה מלווה אותי יום יום שעה שעה אשמח להשתתף בפורום לקבל תמיכה ולתת תמיכה

MeWithoutU

New member
היי...ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

בפורום הזה באמת אפשר לדבר לחלוק ולשפוך את הכאב שאת מרגישה... אנשים סביבינו לא ממש מבינים מה זה לחיות ללא אמא... ופה כולן עוברות את אותו דבר... תמיד תמצאי פה בנות שישמחו להקשיב לייעץ ולעודד... שולחת לך חיבוק...

אשבל1

New member
שלום ליז דליה שולה

היה לי מאוד עצוב לקרוא את מה שכתבת, אני ללא אם כבר 21 שנה, כמובן שהיא לא זכתה להכיר את ילדי ולכן כל כך מבינה את העצב שלך על כך שאמך לא זכתה להנות מנכדיה. נשמח לשמוע עוד עלייך ועל אימך.. ככל שתרצי לשתף.. יום נעים

סיפור ממש דומה לשלי

פחות או יותר אותם גילאים ואותה הרגשה... אני ממש לא יודעת מה לומר חוץ מלנחם למרות שזה עוזר במעט... תהי חזקה כמו שכולנו מנסות להיות והכי חשוב בשביל הילד שלך. אני עצובה שלקטנה שלי אין סבתא מצד אחד... היא הייתה מאושרת אם היא הייתה רואה אותה.

שלום לך.

קודם כל, ברוכה הבאה לביתנו הקט. שנית, אודה שהניק שלך מאוד מסקרן... אם יבוא לך, אשמח לדעת מה המשמעות שלו. ואם כבר שאלות - מעניין איך שמעת על הפורום שלנו? המעבר בין אמהות שלך לבין חוסר באם היה ודאי טלטלה גדולה. כל אירוע הוא "אירוע חיים". אחד - קשה וכואב והשני - נותן משמעות חדשה לחיים ומלא תקווה. צר לי שאמך לא זכתה להמשיך להנות מביתה ומהנכד שלה ... את מאוד מוזמנת להשיאר עימנו, וכמו שאמרת בעצמך - להיתמך, ותמוך - מה שמתאים לך ומתי שמתאים לך. מקוה שתרגישי כמו בבית ...

למעלה