שלום לכולם אני בחרדה:(

ocd 222

New member
שלום לכולם אני בחרדה:(

שלום לכולם אז ככה אני חדש בפורום הזה אצלי ה OCD שלי התחיל מגיל 17 טופלתי בסרוקסט בתקופת הלימודים עד שהתגייסתי בתקופת הגיוס שלי לא טופלתי לא בטי]פול פסיכולוגי ולא בטיפול תרופתי והמצב החמיר עד כדי כך שעזבתי את הצבא השתחררתי על פרופיל 21 לאחר מכן חזרתי יש לציין שלפני הגיוס שלי הפסקתי את התרופה שלי לבד ובפעם אחת עברו כמעט שנתיים מאז שהשתחררתי מצהל כיום הסרוקסט לא עוזר לי כמו בתקופת הבית ספר לכן אני לא אוהב לקחת ואני לא לוקח גם כיום אתהתרופה כל יום וזלזלתי בה עכשיו התופעה שקוראת היא שכל פעם כשאני מפסיק אתהתרופה אחרי כמה חודשים תוקפת אותי חרדה ממש קשה שבא לא בא לי לאכול ואני במתח כל זמן וכשאני לוקח את הסרוקסט בחזרה זה עובר אחרי כמה ימים זה מה שמוזר הסרוקסט לא עוזר לי לאובססיות שלי בכלל רק עוזר לי לחרדה שתוקםת אותי כל פעם שאני מפסיק את התרופה וממש עכשיו אני במצב של התקפת חרדה ואני יודע את זה מכיון שאני מתוח וקשה לי לאכול למרות שלא אכלתי כלום עכשיו אני מאוד לחוץ מזה למרות שזה כבר קרה לי עכשיו רציתי שתנסו לעזור לי אני מפחד שהחרדה לא תעבור ואני לא יוכל לאכול ומה שיקרה זה שאני יכול למות אם אני לא יאכל ויש לי עוד בעיה בקרוב יפגש עם הפסיכיאטר שלי ורציתי להגיד לו שישנה לי תרופה כי הסרוקסט אומנם לא עוזר לOCD ולאובססיות ולטקסים אבל עוזר לי להתגבר על החרדה שתוקפת אותי כשאני מפסיק את הסרוקסט לכן אני לא יודע מה לעשות נגיד וישנה לי תרופה מה יקרה שהחרדה תחזור ולא יהיה לי לקחת את הסרוקסט

אמא11

New member
היי אוסידי יקר וערב טוב../images/Emo140.gif

תרופה פסיכיאטרית שלוקחים ומפסיקים ולוקחים ומפסיקים מאבדת מההשפעה שלה, ובכלל, זה מאד מזיק להפסיק ולהתחיל בכל פעם. חוץ מסרוקסט יש עוד תרופות ואולי כדאי לנסות תרופה שתשפיע גם על החרדה וגם על האוסידי.(מלכתחילה הסרוקסט כן היה אמור להשפיע על האוסידי אבל אולי לא לקחת באופן סדיר או תקופת זמן מספיקה). הכי טוב שתדבר על כך עם הפסיכיאטר כי הוא זה שאמור לענות לך על השאלה הזו. שוב, סרוקסט זה לא כדור שאתה לוקח כאשר יש התקפת חרדה ואחר כך מפסיק לקחת. אולי כדאי שתיגש לבית מרקחת ותבקש, בינתיים, משהו טבעי להרגעה, עד שתפגש עם הרופא והוא יחליט על תרופה. בהצלחה תמי

Gameboy4

New member
היי

כמו אמא 11, גם אני חושב שאולי כדאי לחשוב על תחלופה לסרוקסט מאחר ולעתים בפעם השנייה התרופות מאבדות מיעילותן. לא יודע אם זה מידע נכון- אבל קראתי באיזשהו מקום שסרוקסט היא הרבה פעמים תרופה שבפעם שנייה לא עוזרת אבל תתיעץ עם פסיכיאטר לראות מה עושים

למעלה