שלום לכולםם!

נינושש

New member
שלום לכולםם!

אני ממש גרועה במתנות... אז אני צריכה ת'עזרה שלכם... לברה שלי יש יומהולדת.. ואני ממש אבל ממש לא יודעת מה לקנות לה היא חוגגת 16 ואין לי שמץ מה אפשר לקנות.... אז מה אפשר לקנות לילדה בת 16 בסכום סימלי.. תודה מראש נינוששש

תסתכלי בטאגליינס...

ואיזה סוג של מתנה... סתם משהו קטן לבצפר או משהו די גדול... ומה זה סכום סימלי... אצלך??

נינושש

New member
אמממ

60-70 שקל... אין לי רעיונות... היסתכלתי בטאגליינס הרעיון היחיד שראיתי הוא משהו עם ת.ז זה מה שמצא חן בעיניי... לצישהו אולי יש עוד רעיונות..

pilpelet4u

New member
אמממ....

בסכום כזה את יכולה למשל לקנות לה סט של גופיי הותחתון... (או שזה 70 או80 אני לא זוכרת...) את יכולה חולצה או שתיים... את יכולה לעשות לה ערכה לפי צבע שזה הכי אחלה לדעתי... כי זה בקצת כסף את יכולה לשים המוווון למשל: חולצה, גרביים, חוטיני וכו'... ועוד הרבה דברים קטנים באותו צבע שלא עולים הרבה וממלאים את הקופסא: סוכריות באותו צבע, קוקיה, קליפס, צללית, לק, נר, ברכה על נייר באותו צבע וכו'... זה ממש אחלה ונראה מלא ובסכום ממש סימלי... מה את אומרת ??? אם לא אז תגידי לנו מה התחביבים שלה ? מה היא אוהבת לעשות וכו'...

nobodys girl

New member
ערכת תעודת זהות

הי! לפני חודש בדיוק הכנתי לחברה ערכה כזאת, והיא שמחה, נראה לי
בכל אופן, החלק שהיה הכי מגניב הוא שהכנתי תעודת זהות על פוליגל ענק וכתבתי בה את כל הדברים החשובים. ובואי נגיד שזה הולך ככה. שם: את יכולה לקנות נר עם השם שלה, מחזיק מפתחות, שרשרת עם גרגר אורז ועוד מיליון דברים. בגלל שלחברה שלי יש משפחה מסובך, גזרתי מספר הטלפונים את כל האנשים עם השם הזה והכנתי מגנט למקרר וכתבתי "את לא לבד" תמונה: תמונה של שתיכן ביחד (אפשר למצוא מסגרות עץ פשוטות בחנויות יצירה, ולקשט לפי טעם גיל: נרות לעוגת יומולדת תכשיט אהוב: מה שבא לך :) צבע אהוב: עט, בלון, כרית ועוד ועוד חיה אהובה: בובה, תמונה, מחזיק מפתחות, אם זה משהו פרוותי אפשר יומן עם הדוגמא שלו מאכל אהוב: זה בטח שוקולד, ואפשר לקנות כל מיני סוגים של שוקולד פרה פריט לבוש אהוב: חזיות, גופיות, גרביים, תחתונים חבר: תמצאי משהו לפי השם... נגיד דור, אז את יכולה לקנות מפתח. או עומר ולהשיג שיבולי חיטה... וכן הלאה חג אהוב: אפשר להוסיף רעשן, מצה, מאכל חלבי, רימון או מה שלא מתאים לחג זמר אהוב: דיסק (צרוב אם זה מה שהתקציב מאפשר), תמונה, ספר מזל: שוב, מחזיק מפתחות, תמונה, ספרון, מפת שמיים לפי התאריך לידה הרעיונות עוד רבים, אם אני בכיוון אני אשמח להמשיך לעזור לך

נינושש

New member
תודה לכולם על העצות..

יש לי רעיון.. אשמח לשמוע את דעתכם.. החלטתי לקנות לה תיק יפה ולמלאות אותו בממתקים כאלו קטנים שוקולדים סוכריות.. ולקנות לה שני תחתונים חמודים... ואני יכין לה ברכה יפה.. מה דעתכם? להוסיף לזה עוד משהו... הצעות לשיפר? אני רוצה אולי לעשות מהרעיון משהו יותר מיוחד.. להוסיף לו משהו מיוחד.. עצות יתקבלו בשמחה..

למעלה