שלום לכולכן

לילהחפר

New member
שלום לכולכן

הי, אף פעם לא השתתפתי בפורומים. זה תמיד ניראה לי עולם אחר,מוזר, אבל עכשיו כשאני מחפשת דרך חדשה ליצור קשר,זה ניראה לי מקום טוב להתחיל. אז אני בהריון ראשון, בחודש שישי, מבולבלת קצת וחוששת קצת ומאד חסרה לי הרגשת השבט, תחושת הביחד והתמיכה ההדדית של נשים שנימצאות באותו מקום. אני גרה בפרדס חנה שהיפוטטית אמורה להיות מקום די קהילתי רק שאני עוד לא הכרתי פה את הקהילה נורא בעניי שכל מעגלי הנשים בסביבה הם מעגלים בתשלום משום שהכי טבעי שנחלוק ידע ונחילף תמיכות מעצם זה שאנו ביחד בסיפור. אני עובדת סוציאלית ומטפלת בהילינג ואשמח לחלוק ולהחליף ידע עם נשים אחרות, אז בתור אימהות מנוסות,איך מתחילים? ואולי יש לכן מעגל כזה בפרדס חנה? אשמח לשמוע מכן לילה

beky1

New member
גם קישורי אמהות הוא

מעגל בתשלום , את יכולה להיות אורחת בשני מפגשים ללא תשלום לבדוק האם זה מתאים לך. את כל הפרטים תוכלי למצוא כאן (יש מעגל גם בפרדס חנה והוא מאוד נחמד). http://www.m4m.co.il/index.php?option=com_content&task=view&id=154 קיים בתפוז גם פורום לתינוקות לכשתלדי. הריון נעים ולידה קלה.

הי לילה../images/Emo29.gifברוכה הבאה../images/Emo24.gif

ברכות להריון, מאחלת רק בריאות וטוב במשך ואחרי..
. את בוודאי מתכוונת למעגלים חברתיים ולאו דווקא מעגלים עסקיים. כאן בפורום ישנן נשים רבות שמקצוען בתמיכה והכנה לקראת הלידה, דולות, תמיכה, יעוץ וליווי מיד אחרי הלידה
, יועצות הנקה, נשים שיגיעו עד אליך ל-
ונשים שמעבירות קורסי עיסוי תינוקות, הנחיית קבוצות אמהות-תינוקות וזו פרנסתן
. את מוזמנת להפנות אליהן שאלות
ולהתייעץ (מבטיחה שבזמן הקרוב הן יעלו כאן על "המוקד" כלומר- בזרקור עסקי) מעבר לכך- את יכולה לתלות בגנים ציבוריים, לוחות מודעות, מרכזים שונים "מודעת חיפוש" באזורך ואולי תצליחי לדוג
אמהות לעתיד כמוך. בכל אופן- בשעה טובה ואנחנו כאן וירטואלית לכל מענה ....

למעלה