שלום לכולכם...שאלה..

שלום לכולכם...שאלה..

אז ככה.. אנחנו מחפשים אולם אירועים לסביבות ה- 200-250 איש.. אשמח אם תעלו מקומות באיזור המרכז ואיזור רחובות ככה.. דבר שני, חתונה של 200 איש בערך יכולה להיות מוצלחת,נכון? זה קצת מבאס אותי שאין יותר אנשים אבל מקווה שיהיה כיף גם כך. כמה אורחים יש לכם? יש פה מישהו שגם לו כמות אורחים דומה? איפה אפשר לסגור?

muga

New member
ברור שהחתונה יכולה (ותהייה)

מוצלחת! אני התחתנתי ב"מנחת עין ורד" (ממליצה בחום! נמצא בשרון, ומתאים ל200-250 איש) עם 150 אורחים. לטעמי היה מקסים ומאוד מוצלח! מי קבע שרק חתונות עם 500 איש מוצלחות? לכל דבר יש יתרונות וחסרונות. במקרה כזה - תתמקדי ביתרונות של חתונה קטנה (יחסית) - יותר אינטימי, את מכירה את רוב האנשים, את מוקפת בעיקר באנשים שמכירים אותך... המון מזל טוב, ובהצלחה!

7יעלה

New member
גם אני ממליצה על המנחת לחתונה כזו

היינו שם , המקום ממש מתאים , הוא חמים ונעים

זו לא הכמות כי אם האיכות

עדיפה חתונה של 200 איש שאת מכירה וקרובה אליהם מחתונה של 500 איש מהם את לא מכירה חצי... בכלל, לא גודל החתונה ולא שעת הסיום שלה מראות על איכות האירוע - אירוע טוב הוא אירוע שנהנים בו, בלי קשר לכמות האורחים וללו"ז בקשר למקומות - הייתי ב"ירוק על המים" לפני כשנה והיה ממש נחמד - יש שם מקום לאירוע גם בגן וגם בתוך המבנה.. את צריכה לחפש מקום שאין לו מינימום של אורחים אחרת תפסידי כספים - חפשי מקום שלא מחייב אותך במינימום או סגרי על יום בו לא דורשים כמות מינימלית של אורחים (יום חמישי הוא בדרך כלל יום יקר ועם דרישות למינימום אורחים...)

אין לך מה לדאוג

הייתי בחתונות של 600 איש שהרחבה היתה חצי ריקה והייתי בחתונות של 200 איש שהרחבה היתה מלאה בחברים הקרובים, כולם רקדו והיה ממש שמח. לדעתי זה תלוי בכמה חבר'ה צעירים או צעירים ברוחם יש, כי אלו האנשים שמקפיצים את החתונה ועושים אותה שמחה במיוחד. בקשר לאולם, יש באיזור מבחר גדול של אולמות יפים מאוד, הנה כמה שהיתי בהם שאני זוכרת - חצר המלכה בצומת כנות שמיים כחולים ברחובות טופ דוראן חצר נצר בנצר סירני חוות הרועים בין הכרמים ויש עוד המון...תלוי מה אתם מחפשים בדיוק... בהצלחה ומזל טוב!

zug2

New member
אני מרחובות ויש לנו 250.

חברים שלנו עושים בחירבת דוראן- מחיר נוח וגם כן יש להם גג 200 איש. זה יוצא טיפה יותר יקר כשאת מזמינה פחות...אבל לא נורא- גם כן שמח ולדעתי נחמד יותר. חיפשנו פה קצת. הכי מומלצים זה האחוזה וחצר נצר. תזהרי מ"גם ים" פלמחים- התאהבנו במקום ובסוף גילינו חבורת אנשים מגעילים ורמאים וחוזה מאוד בעייתי. תעשי חיפוש פה באתר- תסמני מה שנראה לך יפה לפי התמונה והתיאור. האיזור לשנו מוצף גנים!!! אהה- מקום מדהים ומחיר נוח= "הנחלה" בבית עובד. בהצלחה

gc01

New member
מקומות

אנחנו סגרנו חתונה של 250 איש בגני מרוויאס ליד נס ציונה, המקום יפיפה, לא חסרים מקומות יפים באיזור גם לחתונות קטנות בהצלחה

למעלה