שלום לכווולם

guykush

New member
שלום לכווולם../images/Emo124.gif

אני חדש כאן והייתי רוצה לשתף אתכם בחוויה של הרזייה אשר עוברת עליי. ראשית מספר מילים על עצמי: אני בן 32 נשוי+1(בן שלוש וחצי שנים ומקסים)ובשנים האחרונות מאוד הזנחתי את נושא משקל גופי.הייתי אומר שב4 שנים האחרונות עליתי למעלה מ-25 ק"ג. לא התפתיתי לכל הטריקים שמוכרים לנו ורק ניסיתי ללכת לדיאטנית ובאמת ירדתי כ10 ק"ג ואז שוב העליתי הכל ועוד יותר מזה(סיפור מוכר,לא?!) לאחרונה נמאס לי מאוד ממצבי והחלטתי לשנות כיוון!!! פניתי לביה"ח מאיר בכפ"ס והתחלתי כאמור סדנאת הרזייה בשם "דרך המלך". לא ארבה בפרטים אבל בעקרון הדיאטה מבוססת על 3 ארוחות ביום וללא כל דבר ביניהם,ו2 הארוחות הראשונות מבוססות על ארוחות דלות פחממות ומכילות כ 500 קלוריות לשתיהן ביחד. ואילו הארוחה השלישית היא ארוחה חופשית לבחירתי עד 1000 קלוריות. מה שמדהים שבשבוע אחד כבר ירדתי כ 2.5 ק"ג. אני יודע שזה בהתחלה מדובר בנוזלים אבל עם הארוחות האלה אני מצליח להתגבר על הרצון שהיה לי לטרוף כל הזמן. אני כבר לא מחסל את החטיפים של הילד ואם חסרה תעסוקה בפה אני לועס מסטיק ללא סוכר או סוכריית "מותר". זו הפעם הראשונה שבה אני רואה את עצמי ממש הולך עם זה עד הסוף מבלי להישבר כי יש לי כל יום למה לצפות. מקווה שלא קישקשתי יותר מדי , ביי גיא

טטנוס

New member
היי גיא ../images/Emo6.gif

קודם כל ברוך הבא!
ורק יכולה לומר לך שזה מדהים מה שעשית, באמת כל הכבוד! מקווה שתמשיך בדרך הישר, ורק תעלה ותצליח.. אנחנו פה, תמיד שמחים לקרוא הודעות משמחות שכאלה
מקווה שתמשיך לספר, ודווקא נשמח לשמוע פרטים.. "זו הפעם הראשונה שבה אני רואה את עצמי ממש הולך עם זה עד הסוף מבלי להישבר כי יש לי כל יום למה לצפות" אוחחח..
לקרוא ולהתחזק! שמחה שאת כאן ומאחלת לך יום יפה
טטי

b u b a

New member
ברוך הבא!!!!!!!!!!!! ../images/Emo140.gif

איזה כיף לקרא מישהו אופטימי!!!!!!!! ממש ממש גאה בך על השינוי שעשית בחיים ובטוחה שתצליח לשמור עליו לאורך זמן רב !!!!!!!! מניסיוני .....ככל שעובר הזמן ואתה מתמיד ורואה שינוי אתה מתחזק אפילו עוד יותר והאמונה העצמית הולכת וגדלה!!! אז המשך כך!!!!!!! אני גאה יותר ממה שאוכל לתאר!!!!!!! וכמובן - אל תשכח להמשיך לעדכן אותנו בהתפתחויות!!! (נשמח לשמוע עוד פרטים כמו כמה זמן אתה כבר עושה את הדיאטה וכמה הורדת עד עכשיו...) ולגבי ה"מקווה שלא קישקשתי יותר מדי.." - אין לך מה לדאוג... זה פורום שמורכב,רובו, מבנות - אז אם אתה מחפש מקום לקשקש - זה המקום!!!!! ועם הזמן תראה שבפורום הזה אנחנו מדברים על הרבה יותר דברים מאשר דיאטה! שיהיה המווווון הצלחה בהמשך!!! נשמח לשמוע ממך בקרוב....
לירון

scarlet moon

New member
גיא!!!!../images/Emo176.gif

ברוך הבא!!!!!!!!!!!! שיהיה לך המון המון בהצלחה! אני בטוחה שאתה יכול הפעם ללכת עד הסוף בלי להשבר, כמו שאמרת.. זה הכל קטע של כוח רצון ומשמעת עצמית.. לכל אחד יש את זה, אבל צריך את האנרגיה כדי להכנס לזה... ואני רואה שנכנסת לזה בגדול!!! אז כל הכבוד, ושוב--- בהצלחה!!!!!!!! אתה מוזמן לעדכן אותנו!!!!!

behappy

New member
שלום לך וברוך הבא!!../images/Emo24.gif

קודם כל משמח לשמוע שלא עשית דיאטות קסם למיניהם שהקסם היחידי שבהן הוא כמה עולים במשקל אח"כ......8-} וחוצמיזה הדיאטה נשמעת לי אחלה,בסגנון דיאטת ה"מכורים לפחממות" שעובדת אצל הרבה אנשים ונותנת אפשרות לא לוותר על דברים משמינים למיניהם...
חוצמיזה המלצה שלי ובטח גם אמרו לך בבית החולים-ספורט!!אין כמוהו לשיפור מצברוח וירידה נכונה במשקל. אז.......שיהיה המון בהצלחה, ולא קשקשת יותר מדי,אנחנו פורום אוהבי קשקושים בע"מ אז אין לך מה לדאוג!!
ושוב,ברוך הבא!!
משיר

למעלה