שלום לך פורום סטוצים היקר:)))

שלום לך פורום סטוצים היקר:)))

צריכה את עזרתכם... נגיד שיש לכם יום הולדת... וכמובן...אתם חולים על סקס... מה הייתם רוצים לקבל מתנה? עכשיו- לא להציע רעיונות מעשיים- כי אני לא כלולה במתנה- זה חייב להיות קנוי... אם אפשר אז מקורי... ולא מחיר בשמיים. אגב... זה לגבר חחחח אז אם יש לכם רעיונות- אני פתוחה להצעות

lililove

New member
תקני לו

גבר ללילה. לא יודעת מה המחירון, אבל בטח יש כמה זולים. יומולדת שמח

יש הרבה רעיונות

משחיז סכיני גילוח מסרק לשערות בגב מונה שערות נושרות מלטש זיפים מד אורך זיקפה יומן לרישום מועד משחקי כדורגל שלט יעודי לערוצי הספורט אוגדן לתמונות פורנו משחה לשפשפת כף היד גרביים רכות וצרות מראה עם מוט (כדי לראות אותו מעבר לכרס) פינצטה (כדי להשתין בימים קרים) מטלית לניגוב קרש אסלה בובה מתנפחת ומדברת (אומרת: "אתה הכי טוב שהיה לי") מדריך בתמונות למציאת הדגדגן מדריך כתוב לשימוש בדגדגן ואחרון חביב: דגדגן (רצוי מחובר לאישה).

כבשה מתנפחת ../images/Emo189.gif

האמת? לא נראה לי שיש גבר שמעניין אותו לקבל מתנת "סקס" קנויה מבלי שהפרטנרית שלו תהיה שותפה לזה.. נו טוב...אולי נערת ליווי או איזה מסאג'+ הרפיה ללא מין+פקידה+דרושות. פעם הצעתי לבעלי שאקנה לו "ראש מוצץ" שיקח למילואים
אבל הוא לא רצה, בטח חשש שכל החבר'ה יחגגו עליה
לא יודעת...אולי תלכי על "קומפלט": DVD של "נערות קולג' לוהטות"+בירה+פיצה. זה לא בשמיים
או באמת כרטיס למשחק כמו שהציע קשר,ואח"כ תעשי לו הצתכ"א של מעודדת, הפונפונים עליו

הולמס 30

New member
כורסא מתנפחת

כזו של בריכות, שאמורה לצוף גם אם אין לכם בריכה הוא יכול לשים אותה על המיטה ולשבת לראות משחק בזמן שאת מוצצת תקני לו את הדגם שיש בו התקן לפחית בירה במשענת היד האחת, ושתהיה גומחא לשלט במשענת היד השניה. וסקוצ'ים מלמטה, שהכורסא לא תחליק על הסדין

הולמס 30

New member
יהיה לו קר בעקבים ובכפות הרגליים

השתגעת? וכשהיא כורעת בין רגליו? לא עדיף על המיטה? כך תנועות המציצה הקצביות בשילוב עם הקפיצים של המזרון יביאו אותה לנדנוד רוקדני וחינני ויתרמו לאנרציה של התנועה המתבצעת

הולמס 30

New member
גרביים לגבר ערום זה בעייתי

עוד לא הבנתי למה אבל כשאנחנו עירומים ולגופנו רק גרביים אנחנו נראים דורקים וחנאג'ים ואילו כשאתן עירומות עם גרביים אתן נראות חינניות , מגניבות וסקסיות אין צדק

../images/Emo6.gif

נזכרת במאבק שניהלתי עם מישהו שיסיר גרביו, והוא התעקש. טען שאוהב ככה

זה הכל בראש שלכם

מי שנראה אדיוט כשהוא ערום עם גרביים בלבד יראה אדיוט גם בלי הגרביים או עם הבגדים חוץ מזה, היא לא תראה, היא תהיה עסוקה

הולמס 30

New member
אני עדיין מצוי בקטע הקינטי

של תנודות גופה על הקפיצים בהתאם לקצב מציצותיה בשלב מסוים זה מרגיש כמו פרפטום מובילה כאילו זה לא יפסיק לעולם

למעלה