שלום כמה שאלות..

שלום כמה שאלות..

בערך בעוד חודש אני רוצה לקנות תוכי זאקו... עכשיו ההתלבטות היא בין תימנע לגקו קונגו... בבקשה תגידו לי מה ההבדל ביניהם? מה מחיר סביר לכל אחד? האם אתם ממליצים עם זאקו, למי שיש אותו. מה החסרונות הגדולים שלו? מחלות מיוחדות לזן הזה? תודה מראש...

piece of pease

New member
זה תוכי ראשון שלך?

אם כן, לא הייתי ממליצה על ג'אקו בתור תוכי ראשון. יש לו מוח של ילד בן 3. הוא תוכי מדהים ואינטילגנטי שדורש המון תשומת לב!

מבטיח לך שלא ראיתי את ההודעה שלך

לפני!!! חחחח

eari

New member
בקשר למוח...

זה לא מדויק.. אין לו מח של ילד בגיל 3! רמת האינטלגנציה שלו יכולה להגיע עד רמה של ילד בגיל 3.

bear18

New member
../images/Emo91.gif

אם זה התוכי הראשון שלך אז הייתי ממליץ לך על קוקטייל

עוד שאלה...

הקוניור שלי צרחן לא קטן האם זאקו גם צורח המון?????? ומה אתם הייתם ממליצים יותר תימנע או קונגו? ומה הבדל המחירים בינים? ומה מחיר סביר לגוזל???

ומשהו אחר לגמרי.........

תקשיבו לאבא שלי בעבודה [בית ספר ] יש כלוב ענקי בגודל של חדר עם קוקטלים ותוכונוים . כנראה שהיה איזה תוכי חולה ובעקבותיו פשוט כל הזמן מתים התוכים ללא סוף... המנהלת ה.... לא רוצה להזמין וטרינר בטענה שזה הרבה כסף ויותר קל לקנות תוכי חדש ב 30 שקלים. וככה כל פעם אבא שלי קונה תוכים מוסיף לכלוב וכנראה יש בתוכו נשאים כי הם ממשיכים למות. אבא רוצה לבקש ממנהלת לשחרר את כל התוכים אבל אני חושבת שהם ימותו כי הם רגילים כבר שמביאים להם אוכל ומים ולא ישרדו בטבע. מה לדעתכם אפשר לעשות איתם? ממש כואב לי הלב לשמוע שמתים להם תוכים. אני לא יכולה לקחת כל תוכי לוטרינר על חשבוני כי יש שם הרבה תוכים. יש איזו דרך לעזור לתוכים?

אני כותבת מהניק של אחי

אז אל תחשבו שיש לי פיצול אישיות כי כתבתי חושבת וכ"ו ובניק רשום כפר סבאי

למעלה