שלום כמה מתח אמור לקבל סידיאיי בקיק ?

pregnantforever

New member
שלום כמה מתח אמור לקבל סידיאיי בקיק ?

שלום אנשים מגניבים ! שמי עידן ואין לי פורום ספציפי אני מטייל בכולם ... נפל לידיי קטנוע שאין לו ניצוץ ואני משתגע ממנו ! אני יודע שאתם אופנוענים אבל סידיאיי זה סידיאיי לא ? אז ככה לסידיאיי חמישה חוטים לגוף זה גוף אין איתו בעיה לכויל : הכויל תקין ...מדדתי התנגדויות ויש שתי התנגדויות נמוכות כאשר אחת יותר נמוכה מהשניה . לפיק אפ : תקין ...ממגנט ובעל התנגדות החוט שהולך לקיל או איך שלא קוראים לזה ...אני מדבר על החוט שכשמחברים אותו לגוף הקטנוע מפסיק לקבל ניצוץ ונכבה ....אז הוא ממש לא מחובר לגוף . ואחרון חוט שחור אדום שהוא המתח ...כמה אמור לקבל הסידיאיי ? כלומר כמה מתח אמור לצאת לי בין החוט הזה מהמגנטו לאדמה ? ואם להיות יותר ספציפי כמה התנגדות אמורה להיות לו ? החט הזה אם אפשר לומר -מת . אין לו התנגדות של כלום עם כלום והוא לא מוציא שום מתח . כמה עולה סליל כזה לקטנוע חמישים סמ"ק ? ואיך בעולם יכול להיות שהוא נדפק ? עכשיו יש לי חוט נוסף שיוצא מהמגנטו למישר. לפני המישר הוא נותן 12 וולט אייסי ואחרי דיסי ...הוא אמור לתת חשמל למערכות בקטנוע אפשר להשתמש בו ? אהה והסידיאיי חדש :( ... מה עוד יכולה להיות הבעיה ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!

NeeD 4 SpeeD

New member
אם אתה באמת רוצה תשובה, נסה לעשות סדר במה

שרשמת. ברדק אחד גדול.

למעלה