שלום כמה זיהויים

• פותח הנושא 8-AN
  • פורסם בתאריך

8-AN

New member
שלום כמה זיהויים ../images/Emo13.gif

1.בחורה שצועקת one two three four ברצף ואז עם הפסקה בין מילה למילה one, two, three, four אם הבנתם חח מי שמכיר בדוק יזהה 2.יש לפריס הילטון חידוש של איזה שיר ישן יחסית אני לא ממש בעניינים בשירים חדשים אבל אני לא חושב שיש לה יותר מידיי שירים חוץ מהSTARS LIND או משו כזה... 3.השיר מהOC קליפורניה מי שר ? 4. נכון יש את השיר "תגידי" של שלמה ארצי? מישהו חידש בגירסא יותר יפה לדעתי(לא כמו פריס הילטון שעשתה את זה מגעיל אבלאני רוצה את המקורי חח) אז..מי חידש? 5. יש שיר שאמרו לי ששרים אותו FORTI MINOR וקוראים לו MISS YOU SO ככה רושמים? או שטעיתי בכלל בלהקה\שם שיר? תנקס :)) לילה טוב

8-AN

New member
פעם ראשונה ששמעתי

שיר שלו אחרי כל הדיבורים עליו שהוא לא רוצה לשרת בצבא וזה....אז הבחור כן יודע לשיר לפי מה שאני זוכר הוא נתן אחלה גירסא

8-AN

New member
לא התכוונתי לזה....

מה שניסיתי להגיד זה שאני לא חושב שיש לה יותר מידיי שירים (מוכרים) ואת זה אני מכיר ולא ממש אוהב היא עשתה חידוש ששמעתי ברדיו לפני איזה שבועיים שהייתי בצבא ואני רק זוכר שהמנגינה והמילים היו מוכרות לי משיר ישן יותר אז אותו אני מחפש אם הבנתם חח אממ תודה בכל מקרה אגב אין לי מושג לגבי המילים אני לא זוכר..

liat ts

New member
טוב אחרי בדיקה היא חידשה את...

Do Ya Think I'm Sexy במקור של Rod Stewart

8-AN

New member
הממ תודה אני אבדוק

אגב להבא שאני אדע, איפה בדקת ?

liat ts

New member
בבקשה

http://www.amazon.com/Paris-Hilton/dp/B000GDI3SW/sr=1-1/qid=1160005823/ref=sr_1_1/103-6528445-6203814?ie=UTF8&s=music

למעלה