שלום כולם

ערא

New member
שלום כולם

בקר טוב, החלטתי להצטרף אליכם רישמית. מזה זמן מה אני עוקבת, קוראת ונהנית ומזדהה. נראה לי שתבינו גם אותי אם אספר שקמתי עם גב תפוס או שקשה לי ללכת היום, או שהבת לא מתקשרת ואני לא רוצה לנדנד למרות שדואגת, כו' וכו'. שתהייה לכולם שבת נפלאה ושהכל יהייה רק לטובה.

רוזהלי

New member
ערא

תתכבדי ב-
/
ביו חם זה

נשמח מאד לקרוא את מה שתכתבי ותגיבי

הדסהש1

New member
בוקר טוב ערא ברוך כניסתך לקהילתינו

ספרי לנו את מה שעולה על ליבך ותראי שאת במשפחה טובה.

הדסהש1

New member
הערב בטלויזיה

הערב ב ערוץ1 21.00 הזירה-תרבות 21.45 10 קטנות-תרבות
22.00 תמונה חדה -קולנע 22.30 סיפורים מכורסאת הטלויזיה
23.00 המפצחת-מתח

ערוץ 2 19.25 תכנית חיסכון 21.00דייט בחשיכה -ריאליטי
2240מצב האומה -בידור 23.15 מועדון המבקרים
00.05 ללא עקבות

ערוץ 10 19.10 גיא פינס 21.00 אורלי וגיא חוזרים עם תשובה-תחקירים על ביציות להקפאה
והשאר ש.ח

yaely2

New member
מנהל
ברוכה הבאה אורה

ערא, שמחים שהצטרפת אלינו ואני בטוחה שנהנה יחד כולנו. מצרפת זר פרחים מאיתנו הפורום לרגל פתיחת ההנאה המשותפת.

רוזהלי, מזל טוב
לביתך, שיהיה לה בריאות לאורך ימים נחת מהילדים וגם לך רוזהלי בריאות ונחת מהצאצאים.

כמה חברים בפורום לא התייצבו למשמרת הכתיבה והם ממש חסרים.

משהו "שלא היה קורה לנו."

שתי זקנות נוסעות ברכב. גם הנהגת וגם זו שלצדה מנומנמות למדי. בצומת הראשון שהן עוברות הרמזור אדום, אך הן ממשיכות לנסוע.

הזקנה במושב הנוסע חושבת לעצמה: "אני לא יודעת אם חלמתי, או שהרגע עברנו באדום". הן מגיעות לצומת השני, ושוב חוצות באור אדום.

הזקנה במושב הנוסע משיכה לתהות אם היא רואה טוב. בצומת השלישי הנוסעת כבר לא יכולה יותר. כשהיא רואה שחברתה נוסעת באדום

בפעם השלישית, היא פונה אליה: "את שמה לב שעברת כבר שלושה רמזורים אדומים? יכולת להרוג אותנו!"

"רק רגע", משיבה חברתה, "אני היא זו שנוהגת?..."

יעלי

yaely2

New member
מנהל
סימה דישון וכולם ערב טוב.

ערב טוב כולם.

סימה דישון סליחה, במקרה ראיתי את ההודעה שלך מהערב. אני לא רואה את האח הגדול כלל. פעם או פעמיים ראיתי קטע או שניים ולא כל כך הבנתי מה הולך.

שמעתי מהרבה אנשים דעה כמו הדעה שלך, אבל כול זמן שאנשים יצפו בסידרה והרייטנג יצביע שיש הרבה צופים, ימשיכו לתת לקהל תוכניות כאלה.

אנשים צריכים פשוט לא לצפות בתוכניות האלה והתוכניות לאט לאט יעלו ברמה.

משהו פיקנטי

ארבעה גברים משוחחים בפאב.
אומר הראשון: "אני בא אל אשתי פעם בחודש"

אומר השני: "אני פעמיים בחודש".
אומר השלישי: "אני פעם בשבוע".
אומר הרביעי: "אני פעמיים בשבוע".
קופץ הראשון: "מה אתה מדבר? אתה
בכלל לא נשוי!"
משיב הרביעי: "מה?? חשבתי שכולם
מדברים על אשתך"...

יעלי

למעלה