שלום כולם/ן- עדכון נוסף

שלום כולם/ן- עדכון נוסף

....ובקשה קטנה: (מצטער, אבל המודם שבק חיים ורק היום הוחלף...לכן הדממה הזמנית) ככה: לתזכורת- הצלנו גור קטנטן ממוות בידי ילדי הצ'חונה המופלאים (אין כמו לגור בשיכון אזורים). בתחילה הוא (או היא...) היה אפאטי למדי. אבל אט-אט הוא התאושש. הוא משתין ומחרבן (לעיתים גם משלשל) ואפילו הצלחתי להרגילו לארגז. הוא גם יילל המון, אבל קצת הפסיק עם זה. הוא החל טיפה לשחק היום ולחקור את הבית. מובחנות אצלו כבר מניירות של חתול (התנקות, התגרדות, חפירה בחול בארגז ופוזות חתוליות). כרגע הוא ישן עליי (ולכן העדכון נכתב ביד אחת...). טוב, אני עדיין מחפש וטרינר באיזור נתניה (רודמן, אם יש לי את הטל' הנכון- אינו משיב) שיעיף בו מבט. אם מישהו יודע- אשמח למסר בנדון. והבקשה הקטנה- אני וחברתי עוזבים את הארץ בסוף החודש הבא לכמה שנים - ולכן אנו צריכים למצוא לו בית. אם מישהו יודע/ שומע וכד' אזי נשמח. (הערה קטנה- על העזיבה ידענו כבר לפני שנה ולכן איקלמנו את שתי החתולות שהיו לנו אצל המשפחה ועמדנו בפיתוי של לא לאמץ חתול נוסף לפני העזיבה. את החתול הנ"ל העלינו הביתה משום שזה היה עבורו עניין של חיים או מוות. אין לנו כרגע מישהו שרוצה או מוכן לקחת אותו ולכן נשמח לעזרתכם.) בתודה, קרו- אסון

עדידושש

New member
אזור כפר מונאש מתאים לך?

יש שם את הבית חולים הוטרינרי עם הוטרינר אייל- המקום והצוות מקסימים....נסיעה של 10 דקות להערכתי מנתניה (בבית ליד שמאלה עד הרמזורים ואזשוב שמאלה)

תודה,

קיבלתי שוב את הטלפון של רודמן- ומחר צפוי לגורון טיול קטן... תודה לכולם, קרו- אסון

שאלת גור קטנה

בחצר של הבניין שלי יש המלטה, ארבעה גורים - 3 אפורים וג'ינג'י אחד. לדעתי הם כבר בני חודש וחצי, אולי אפילו חודשיים. שלושה מהם מתפתחים יפה, אחד אפילו ממש גדול (הג'ינג'י
). אבל אחד מהם נשאר משמעותית קטן יותר מהאחרים, הפרווה שלו דקה, והכי חשוב - אני וחבר שלי חושדים באופן די מבוסס שהוא חרש. הוא לא מגיב לשום רעש גם כשזה ממש קרוב אליו, אבל כן מגיב כשהוא רואה שמתקרבים. חבר שלי חושב שאולי יש לו דלקת באוזן. אם זה באמת המצב, האם זה אומר שאפשר לרפא את זה? או שזה כבר אבוד? היום ניסינו לתפוס אותו, לא קשה להתקרב אליו - אחד מושך את המבט שלו, ואז הוא לא שומע שהשני מתקרב. אבל מייד כשתפסתי אותו בצוואר הוא השתולל וגם הספיק לשרוט אותי - ולא רציתי לתפוס חזק מדי, הוא כל כך עדין וקטן שפחדתי לשבור לו את הצוואר. בקיצור- האם שווה לנסות לתפוס אותו ולקחת לוטרינר? יש סיכוי שהחרשות שלו נגרמת מאיזו דלקת ושזה הפיך? אני לא ממש מבינה בחתולים, חבר שלי הוא יותר המומחה מבין שנינו, אבל חשבתי בכל זאת לשאול כאן.

אם הוא נראה חולה

אז תקח לוטרינר, הוא נראה רזה , חלש ובקושי זז? קח ארגז נשיאה שים בפנים טונה והוא יכנס.

המממ.... הוא לא נראה חולה

רק קטן יותר, וחרש. העיניים שלו בסדר, הוא זז בסדר, היום כשתפסתי אותו גיליתי שהוא לא כל כך חלש כשהוא רוצה להילחם. כשאנחנו מניחים אוכל בחוץ הוא היחיד מבין הגורים שמתקרב ואוכל לידינו. הוא בקושי מסתכל עלי ועל חבר שלי שיושבים ממש לידו, ושאר האחים שלו לא מתקרבים. בקיצור, הוא נראה קצת טמבל כזה, לא ממש עירני ובלי אינסטינקטים בריאים. לא מודע לסביבה שלו. זה נראה כאילו הוא צעיר מדי, אבל בגלל שאני רואה את האחים שלו אני מבינה שהוא באותו גיל וזה משהו לא בסדר. וללא ספק, חרש כמעט לגמרי אם לא לחלוטין. טוב, ננסה לתפוס אותו מחר ונראה מה הוטרינר יגיד...

שים כפפות או שקיות על הידיים

כשאתה תופס אותו כי יש סיכוי שהריח שלך ידבק בו ואז האמא לא תסכים לקבל אותו בחזרה- ב ה צ ל ח ה!!

למעלה