שלום, יש לי כל כך הרבה שאלות,..

חן Y

New member
שלום, יש לי כל כך הרבה שאלות,..

ראיתי אותך בכתבה ושאלתי את עצמי :למה לא חשבתי שיש פורום כזה בתפוז? לו ידעתי הייתי בטוח כרגע עם עוד 21,000 שח יותר בכיס. כואב לי שכך מתנהלים הדברים . ובכן, בעלי אחרי מסע קשה מנשוא וכל כך הרבה וועדות וכל כך היה קרוב לקבל את מה שמגיע לו ובגלל שלא ממש הגיע לאחוזים נאלצנו לחכות חצי שנה כדי לקבל שוב אפשרות לערער ותודה לאל בסופו של דבר הוא קיבל הכרה בהחזר מלא של מס ההכנסה. אבל כמובן שכל מה שהוא קיבל עבר לעו"ד הנחמד שלנו. כמובן שבתחילת הדרך חתמנו , אבל להגיד שממש התעמקנו בזה -זה לא נכון ובסוף אחלנו אותה . אבל מה שהיה היה והשאלה שלי עם 93% שמוכרים לצורכי מס , איך מתקדמים הלאה? אנחנו לא יודעים מה הזכויות שלו לגבי תו חניה, קיצבה, הכרה במקום העבודה , ביטוח לאומי ועוד נישמח להיעזר בך ויישר כוח על פורום כל כך יעיל ותורם. תודה מראש חן

עכשיו אחרי שהוכר לצורכי מס השאלה המתבקשת

יש הכנסות ? באם כן ראו בקישור איך תוכלו בעתיד לנצל פטור זה:http://ozar.mof.gov.il/itc/blind.htm. לגבי קצבה במידה והוא עובד ומשתכר כראוי המסקנה בדרך כלל שדרגת אי כושרו לא נפגעה ב-50% במידה וכן יש מקום לתבוע קצבה תוכלו לעיין בקישור נכות על שלל הזכויות והחובות ותשובות לשאלותכם ובאם תתקלו בבעיה כל שהיא אני כאן בכדי לסייע. עיינו בקפידה בכל סעיף יש הסברים כמעט לכל וגם טפסים להורדה ומילוי,ישנם עוד זכויות אך הם תלויים במצבו ובתפקודו כמו : קצבת ניידות או קצבת שירותים מיוחדים,אך זאת בהמשך קודם תתעמקו בהסבר על נכות. בהצלחה.

למעלה