שלום ירון,יש לי כמה שאלות

אלינור*

New member
שלום ירון,יש לי כמה שאלות

אודה לך מאוד אם תעזור לי. 1. אני רוצה לבדוק התאמה זוגית ביני דנה 26/7/1983 לבין אלעד 11/5/1981 ,מה התחזית לעתיד בינינו,גם הרחוק -זה אפילו יותר חשוב ומשנה, האם ואם כן מתי תהיה חזרה בינינו האם יהיו נישואין מתי שהוא בשנים הבאות/בכלל? כי למרות שאנחנו כרגע פרודים הנושאים הללו לא נעלמו בינינו. 3. אני לא אוהבת ולא ממש מתחברת לשמי הפרטי ורוצה להוסיף שם כשם נוסף בת.ז אני מתלבטת בין דניאלה או דניאל,עדי(הוריי התלבטו בין עדי לבין דנה כשנולדתי), דיאנה,דיינה או לחילופין המלצה שלך לשם אחר..מה מהם הכי כדאי,ומה יכול לעזור ולשפר את האיכויות הנומרולוגיות ביני לבינו? 4. מה אומר צירוף ומה אומר צירוף של שמות מלאים שיוצא 4? של שני שמות פרטיים בהתאמה זוגית שיוצא 11 ? שאלתי הרבה שאלות ,אני מקווה שזה בסדר ומקווה כמובן לקבל תשובות תודה רבה.

אלינור

מה שאת מבקשת ממני בהודעה מחייב ניתוח נומרולוגי מקיף. במסגרת הפורום אני עונה רק על שאלה 1.תתמקדי באחת מהן ואענה לך...

אלינור*

New member
בסדר

אז אני רוצה לבדוק את ההתאמה הזוגית-דנה לוי 26/7/1983 אלעד אפשטיין 11/5/1981-מה התחזית לעתיד בינינו?... האם תהיה חזרה בינינו אם כן מתי בערך?האם נינשא אחד לשני מתי שהוא בשנים הבאות/בכלל? *אם כן ישנה חשיבות לשמות האמהות אז: שם אמי- דורית שם אמו עליזה (השם שונה לליז ונוסף גם ליזה כשם אמצעי) אגב אפשר לפנות אלייך באופן פרטי לניתוח מקיף? אני מקווה שזה בסדר עכשיו. אודה לך על כל מה שתוכל לענות לי.

אלינור*

New member
יש עוד משהו קטן

שאני חייבת לדעת אחת ולתמיד על מה שמים דגש על השם הפרטי או על השם הפרטי בצירוף לשם המשפחה??

למעלה