שלום יקרים עבודה בארה"ב

pinguina

New member
שלום יקרים עבודה בארה"ב../images/Emo41.gif

אשמח אם מישהו יודע, אני רוצה לעבוד בארה"ב במיילדות אך לפי מה שאני יודעת לא בכל מדינה מיילדת מיילדת
אלא רופא/ה מיילדים. אנא תקנו אותי אם אני טועה ואם לא אשמח לדעת באילו מדינות בארה"ב יש מיילדות תודה רבה

zvuli

New member
תשובה--

כשאני אחזור הבייתה אני אגיב--- בסדר? have a nice day!!

zvuli

New member
מיילדות

באופן עקרוני על מנת להיות מיילדת או בעגה המיקצועית MIDWIFE את צריכה לילמוד תואר שני. נידמה לי שתוכניות לימודים מסוג זה ניקראות MIDWIFERY. יש כמובן הבדל מהותי בן לעבוד בחדר יולדות לבן מיילדת. כעיקרון הם נושאות באחריות בכל הקשור לתרופות וללידה---בכלל הם כימעט אבל לא רופאים מיילדים---ואני לא יכול ליכתוב המון כי אני הולך תכף לישון---- אם תחליטי לילמוד תואר שני את כמובן צריכה לקחת את ה GRE -חובה!! והרבה הרבה הרבה כסף----למזלי אני קיבלתי מילגה---- נקודה נוספת--האמריקנים לא אוהבים מונפולים לכן לרופאים אין שליטה מוחלטת על מיקצוע הרפואה---יש אחים-יות מרדימים----- Nurse Practitioner --ועוד PA וכו ---אני לדוגמה למדתי תואר שני בפתלוגיה שזה 100% רפואה ולא חסרים דוגמאות---נקודה חשובה כולם עובדים תחת מטריה של הרופא, אבל עם עצמאות מוחלטת!!(המיטריה קשורה לחשבונות הביטוח הרפואי-- נושא המיילדות הוא מאוד דומה בכל המדינות בארצות הברית כימעט הכל הוא NATIONAL ---רק מה? בית החולים מעסיק מתי ואיך שהוא רוצה!! פרטי!!!!! אין כאן ריכוזיות שקיימת בארץ. אפשר ללכת לישון? ביי בנתיים

pinguina

New member
זבולי תודה על התשובה כשתתעורר...|יר

מקווה שישנת טוב אני חייבת ללמוד שם ? אם יש לי תואר שני מהארץ וקורס על בסיסי במיילדות? זה תופס? ושאלה נוספת אז בעיקרון בכל מדינה אפשר להיות מיילדת תלוי בבית חולים? אשמח מאוד לתשובתך
תודה

אענה במקום זבולי אם אפשר: ../images/Emo132.gif

GRE - Graduate record examination מצורף לינק שיוביל אותך לכל התשובות לשאלות. כפי שהסביר זבולי - הרבה סמכויות ניתנות לאחיות בעלות תואר ראשון המעונינות להרחיב אופקים ולעבוד בסוברניות מלאה בשטחים רבים ושונים, החל ממיילדות וכלה בהרדמה וכל מה שבדרך. לצורך זה חובה עליהן לעבור את ה GRE על מנת לקבל את הסמכתם/ן לעבודה זו. הן אומנם עובדות תחת "מטרייתו" של הסגל הרפואי (מרדים, גניקולוג וכדומה) אך הן עצמאיות לחלוטין ואחראיות לקבלת ההחלטות ולביצוען. קראי את המידע באתר - הוא יוסיף הרבה מאוד. וכמובן - בהצלחה.

zvuli

New member
תודה ברבורה--נקודה נוספת

ה GRE --הוא תנאי קבלה לתואר שני---(לא לעבודה)!!!. יש מקצועות מסויימים שבהם איפשר ללמוד ללא GRE --- חלק ניקר מהאוניברסיטאות יתנו לך פטור אם יש לך תואר ראשון-(אמריקאי) עם ממוצע של 3.5 GPA שזה בערך 90%. המיבחן הוא לא קל הוא קוץ גדול בת_ת.

zvuli

New member
מיילדות---המשך

קורס על בסיסי במיילדות הוא המצאה ישראלית--אין דבר כזה כאן באף מיקצוע!! יש בחינות מסויימות שנותנות לך התמחות בתחום מסויים--אבל לא קורסים-מצדם את יכולה לקחת את המבחן מהיום למחר. חשוב להגיש שכל תואר שני של אח-ות כמו---הרדמה -לידה-ועוד- הם כימעט דומים ללימודי רפואה-(אותם ספרים). הנקודה היא לא התואר השני עצמו, כי את התואר הם יכבדו==אם זו אוניברסיטה מוכרת. הבעיה היא שאת צריכה להוכיח שהקורסים שלמדת בתואר שני חופפים ללימודי תואר שני בלידה. מאחר ולא קיים בארץ תואר שני שעוסק בתחום זה יהיה לך קשה להוכיח זאת. נקודה נוספת===בסיום הלימודים-(של תואר שני) את חייבת לקחת את הבחינה הממשלתית שברובו מבוסס על הלידה. אני הייתי חייב לקחת שתי בחינות שונות גם לתואר ראשון וגם שני----אין ארוחות חינם. יום נעים

למעלה