שלום יקיריי.

kirk hammet

New member
שלום יקיריי.

חזרתי. מני לוי מלך ישראל ? העיקר שמכבי ניצחו. וגועל נפש של משחק היה כפר סבא נגד צפרירים , רק רציתי להגיד.

Kgt1

New member
מני לוי נשמה צהובה.

בלי שום קשר אביב נימני אלוהים (ואנו לומדים את זה ממשחק למשחק למשחק...) וצהוב עולה (לשלב הבא בגביע אופ"א).

Kgt1

New member
וואי איך יצא לי אביב במקום אבי...

כעונש אני המורה מחייבת אותי לכתוב את זה 10 פעמים על הלוח: אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים אבי נימני אלוהים

מסכימה

גועל נפש של משחק, ללא ספק. אבל, גם משחקים כאלו צריך לדעת לקחת. מזל של אלופים היה לנו היום
אבל יחד עם זאת - רק בשביל הגול של סנדור היה שווה לבוא. שער העונה בשתי הליגות הבכירות (אנטבי? לא מתקרב אפילו
) אגב המשחק התנהל בדיוק עפ"י הקלישאה - אם לא כובשים, סופגים
לעולם לא תצעדי לבד הפועל כפר סבא

Kgt1

New member
אני עדיין לא מאמין שהכדור של עיוואן

פגע בקורה...

ליטן א

New member
כן... ראיתי את זה ונדהמתי....

הייתי בטוח שהכדור נכנס פנימה, ולא הבנתי למה לא משדרים ריפליי, ולמה התוצאה נשארת על 2-1....
ואז הראו את הריפליי והבנתי הכל.....

תאמין, תאמין ../images/Emo13.gif

מה שהכי מצחיק שבאותו רגע הראש שלי, משום מה, לא היה כל כך במשחק - ואחרי המהלך "אוהדי" חולון הבודדים (תתפלאו, קיימים) לכמה שניות ארוכות (באמת, ארוכות) גרמו לי לחשוב שהכדור באמת נכנס וזהו, הלך עלינו. אבל כמו שכבר אמרתי, מזל של אלופים
חוצמזה, גם עידן שום שבר תקורה עם פצצה מ5 מטר במחצית הראשונה.

Kgt1

New member
אני לא טוען שלא הגיע לכם לנצח או

דברים כאלו אבל כאשר תראי את השידור החוזר תביני שהזווית הייתה כזו שהכדור נראה פשוט חודר לרשת, ורק הרשת לא זזה. ואגב ראינו כמה אוהדי חולון שהיו...

יש משחק אחד שבו הקלישאה באה לידי

ביטוי באופן מאוד מאוד ברור... אני חושב שמילאן אוסטרץ יירצה לשכוח את המשחק הזה

למעלה