שלום יוצר שלום חלק ג'

איל באש

New member
שלום יוצר שלום חלק ג' ../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif|ל

חברות וחברים זהו חלקו האחרון של התקשור למי שלא קר א את החלקים הקודמים הנה חלק א ו חלק ב מומלץ להדפיס ולקרוא בעיון. אשמח לפתוח דיון בנושא .
 
../images/Emo24.gifאיל, תודה רבה לך,

קראתי את כל התקשור כמה פעמים ,תקשור מעניין, זה גורם להמון חומר מחשבה, ואני חושבת שכולנו יודעים שהתשובות נמצאות אצלנו,יש לנו ידע קדום,ובכל זאת אנשים מחפשים להיות שייכים לאיזה מורה רוחני,מה שמענין אותי ,מדוע?
 

איל באש

New member
החוש השמיני היי../images/Emo140.gif

התשובה בגוף השאלה. וכמובן בתקשור. שיכות, ייחוד, שונות, כל אלו מאוד מושכים אותנו מסתבר. אנחנו בנויים כשלפ ומכלול, כביחד ולחוד , כיחיד וקבוצה, בעת ובעונה אחת. לכן גם תמיד נחפש לנו קבוצות השתיכות והזדהות. וכמו שהתקשור מסביר מי שמאמין עדיין בעולם הטקסים הישן יחפש לו גורו ומי שמתחבר לעולם החדש ינקוט בשיטת עשה זאת בעצמך, וגם ימגנט אליו מורה צפרדע.
מה זה ? זה מורה שמביא אותך עד הנהר, ומאפשר לך לחצות אותו לבדך.
שאנחנו לא לוקחים אחריות אנחנו מחפשים את ההוא ... שיעשה לנו... שאנחנו לוקחים אחריות אנחנו לא צריכים כזה מורה. מורים רוחניים קיימים על מנת עוד ועוד אנשים יתעוררו וילכו בדרך הבחירה שלהם. ויחד נעשה שינויי גדול. הכוונה, ועצה זה מעולה ואף מומלץ מאוד. אבל אף אחד לא יעשה עבורנו את העבודה, ואף אחד לא ילך במקומנו את הדרך! אפילו שחלק מאיתנו ממש היו רוצים בזה. כן ,שמישהו ילך במקומנו לעבודה בבוקר,
יקום להאכיל את הילד ב 3 בלילה...
 
../images/Emo20.gifתודה../images/Emo20.gif לך אייל...

התפכחות ~~~~~~~~ לצאת מדפוסים ישנים לזנוח אמונות מעכבות להתכונן לזמנים אחרים ושונים, לשנות כיוונים! להשתחרר מה"כבלים" שסביבנו מתפתלים,, ולהשתנות!! כי כבר - עכשיו- ממש - מתחיל עידן חדש! עידן חדש-אמרנו- ל-מימד אנרגטי גבוה יותר עברנו... זה דורש מאיתנו, יותר עבודה מתוך המרכז הפנימי שלנו,,, וגם- לפתח איכויות רוחניות גבוהות לפתח אנרגיה של ביחד,,, אז קדימה
התאמצו והתאמנו אמן,אמון אמונה ואימון באים מאותו השורש, וגם- לאמץ, אומץ, ולהתאמץ באים מאותו השורש,,, לכו על זה....... התאמנו והתאמצו.
 
נכון, ים אומרת להתאמן ולהתאמץ

אז גם בסיפור : "גולם של פרפר" המסקנה היא שרצון האל הוא קצת להתאמץ.
 

איל באש

New member
תודה ים ...../images/Emo8.gif../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif

אך השינוי יכול לבא ללא מאמץ ! וזו השורה התחתונה של כל התקשור ! בלי להתאמץ , בלי לעבוד קשה !! פשוט לרצות להתכוון וכל השאר כבר קורה מעצמו. אין אנו יוצאים למסע מפרך או לדרך קשה, ממש לא ! אנו יוצאים להתעורר אל החיים שלנו, וזה יכול להעשות בקלות ובשמחה. הרי את יודעת הכל תלוי איך אנחנו מסתכלים על מה שקורה לנו בדרך.
 
../images/Emo185.gif אייל יש לי שאלה......

אייל!! זה מאוד יפה ואמיתי.... תמיד האמנתי בכך... רק לא הבנתי משהו לקראת הסוף... אם הם כ"כ מעודדים להגיע לשלמות פנימית בגוף הפיסי מדוע נאמר כי החיים הם אשליה??? למה התכוונו בדיוק?
 

rama69

New member
אייל,../images/Emo28.gif

התקשור כמו קסם, שולפים מן הכובע את הידע ואנו רק צריכים לדעת להשתמש בו, אין חדש תחת השמש והכל צפוי והרשות נתונה, אנו רק צריכים ללמוד לקרא בין השורות ולא רק בתוך השורות, מה שאתה מציע מצריך עבודה לא קלה, אבל מי שבוחר בה בוחר בדרך האושר, בהצלחה לכולם, אהבתי מאוד את התקשור, אור ואהבה, אתי
 

איל באש

New member
אתי ..../images/Emo24.gif

מה שהתקשור מציע לא מצריך דבר. אם נרצה באמת ונתכוון זה יהיה קל. הכל החלטה שלנו. הכל אמונות שלנו שיוצרות קושי. שינוי לא חייב לבא מתוך כאב וקושי. הוא יכול לבא מתוך שמחה אהבה וקלילות.
 

rama69

New member
אייל, התקשור מציע

דרכי עבודה ואנו בוחרים להחליט לעשות אותה בלי אמונה צ'.... לא היתה אוכלת אותה, אז שינוי צריל לבא מבחירה ושמחה, שינוי צריל לבוא מהחלטה ואהבה, שינוי וצמיחה מביאים הבראה, אור ואהבה אתי
 

איל באש

New member
think witj my heart היי../images/Emo23.gif

החיים הם אשליה במובן שאת הכל אנחנו יוצרים. כל העולם שנראה בענייך אמיתי ומוחשי יכול להיות לא מציאותי לאחר. הכל זז כל הזמן , החיים משתנים כל רגע ורגע בזמן. אולי החלום שלנו הוא המציאות של משהו אחר ? ואולי אנחנו בכלל חולמים עכשיו. מה שאנחנו רוצים לראות פתאום קיים, אז איזה יופי אנחנו קוסמים וממציאנים גדולים, לא? מה שאנחנו לא רוצים לראות ולדעת נהפך ללא קיים יותר. והכל אשלייה , הכל נתון בידיים שלנו. ואולי אנחנו לא כאן בכלל. אז דרך זמן ההוה מתגשם הכל במימד החומרי שלנו, כל ה"עבר" וכל ה"עתיד" ומי קבע את הזמן? אנחנו לא? ומי קבע את הנכון והלא נכון? אנחנו לא? אז בדיוק כמו שאנוחנו יוצרים עולמות אנו יוצרים את המציאות של החיים שלנו, המציאות שבעצם רק אנחנו רואים אותה מהעיניים שלנו ממש, וגם לא בטוח שתמיד. לכן הכל בסדר בדרך השינוי , כל הרגשות, וכל המחשבות. והכל בסדר, גם אם אנחנו לא מושלמים. כי אנחנו בני אדם הלומדים להתעורר לחיים בגוף. והכל אשלייה במובן שהכל בסדר ומותר לנו לטעות ולא להיות נחמדים לפעמים, מותר לנו לא לדעת הכל , ומותר לנו ללמוד. וכל זאת לא מבטל ולאו במאום את רגע ההווה הנוחכי. שאנחנו מתחברים לעצמנו אנחנו מגלים עוד חלקים שלנו שמצויים במצבים אחרים,בזמנים אחרים, במציאויות אחרות. וכדי שבאמת נוכל להתחבר לכל אותם הזכרונות, לכל אותם האנשים שהיינו ואנחנו כעת, מומלץ להתחבר לרגע ההווה, כי בו מתגלם הכל. ואז שאנו מתחברים לעוד חלקים של הנשמה שלנו אנחנו מבינים שהחיים פה בכדור הארץ הם השלכה של רגע בזמן. ואם נצא לרגע מנקודת הנחה שאין עבר ועתיד, שהכל מתגלם בהווה, אז אולי אנחנו כבר סיימנו את החיים בגוף הזה ? ואולי לא התחלנו אותם ? ואולי כבר מזמן מזמן חזרנו הביתה למקור ממנו יצאנו? נשמע פילוסופי משהו ? אני יודע , זה חלק מהחיים. אשמח לעוד שאלות.
 
תודה....../images/Emo24.gif

אייל תודה... התחברו לי די הרבה תובנות עכשיו... אשמח לקרוא על תקשורים נוספים. א ו ר ו א ה ב ה ל כ ו ל ם
Think.
 

ישלישם

New member
"ואולי...../images/Emo65.gif

אנחנו, בכלל, חולמים עכשיו..." תתעמקו רגע במשפט הזה... תחלמו לרגע את המציאות האופטימלית עבורכם... אתם יכולים ליצור אותה, זה בידיכם. התחילו בדמיון... הוא כלי התעופה שלכם, והוא יכול לקחת אתכם, לאן שאתם חולמים. רק דבר אחד... תדאגו לחלום חיובי... הכי חיובי שאפשר... ותוך זמן מה (כמידת האמונה שלכם, שזה אפשרי ליצור כך את עולמכם)... אתם שם... במקום בו אתם מבקשים להיות. בברכת האהבה המחברת עמוק בין כולנו, ובברכת חודש טוב ומבורך, סיגל
 
למעלה