שלום ידידי היקרים...

KOMA2

New member
שלום ידידי היקרים...

כהרגל הP.C היפהיפה שלי ההתמרדות היומית הגיעה והוא מסרב בכל תוקף להיכנס לצ´אט הOCD ... ניהלתי איתו שיחה רצינית שכללה מבטים מאיימים,דפיקות על המסך, וקללות על נטוויזון ועל כל הטכנולוגיה הארורה הזאת,אבל הוא בתגובה ניתק את המסך ונתקע באופן טוטאלי. לכן עכשיו אנחנו חותמים על הסכם שלום שבו אני מתחייבת לא לבעוט בו לפחות 3 ימים והוא מתחייב להפסיק את הקרינה והחום שהוא פולט לתוך עיני. כמובן שאינני יכולה לדבר איתכם ובעיקר איתך סיזיפוס מהיותך שומר שבת. בכל מקרה אנצל הזדמנות נדירה זו שבה ניתנה לי הבמה ואגיד לכם את רשימת הדברים שאני מתחייבת לעשות בשנה הבאה, והיא הולכת ככה: 1)קודם כל לסדר את מה ש"היה" מכונה החדר שלי ועכשיו הוא מייצג מוזיאוני של בלאגן לא אנושי... 2)לעשות ניתוח פלסטי מקיף שיקבע על פי התמונה של נלי פורטודו או כריסטינה אגילירה ולפרוץ לMTV עם שירי החדש "על מה חולמות הארנבות" בלילות הן חולמות על הפילות הגדולות ששיחקו עימן בגולים וגולות... 3)למצוא לי אמרגן שיתפקד כבן זוגי בטקס הגראמי 4)חשוב ביותר! לרצוח את המכשפה עם כרית ולהעלים ראיות... 5)מה שחלמתי מזמן לעשות- לכסות בגראפיטי אדום עם גולגלות את כל קירות בית סיפרי היקר ובאותה הזדמנות את פני הגברברים בכיתתי והצ´יצ´ולינות בשכבתי. 6)להפסיק לבעוט באחות שלי כי זה מה שהיא רוצה כדי שאני אדפק... 7)לקנות מזון מיוחד שיכפיל וישלש את מימדיה של הארנבת שלי לכדי סוס פוני גמדי ובכך להרוויח כסף משיעורי רכיבה. 8)ללבוש חולצה עליה כתוב "אני שונאת אותכם" "ותפסיקו כבר להסתכל עלי" ולפסוע ברחובות גאה עד אשר יעצרו אותי בתחנת המשטרה הקרובה. 9)לבוא לפסיכיאטר היקר שלי ולהגיד לו משהו בנוסח:אתה האדם הכי טיפש ואנטיפט שהכרתי כל החיים ואז לא לשלם בקבלה ולברוח. 10) הכי חשוב! לקחת כמות משולשת של פרוזאק בשביל להפסיק לחרבש שטויות באמצע הלילה! בתודה ובכבוד רב KOMA

Brendan

New member
למה שטויות?

הצלחת להעלות חיוך על פניי. יש לך כישרון כתיבה ותיאור דברים מדהים, לדעתי.

KOMA2

New member
../images/Emo51.gif

MAN I´M SMOOD
והייתי לגמרי רצינית בקשר לשיעור רכיבה...

בהחלט הולכת להיות שנה עמוסה ומאתגרת

בהחלט הולכת להיות שנה עמוסה ומאתגרת..... לי רק נותר לתת את ברכת הדרך וכאן תפקידי מסתיים... אם שואלים על סדרי עדיפיות אני הייתי הולך על הפסכאטר בראש הרשימה.

למעלה