שלום חנן וכולם

שלום חנן וכולם

מזמן לא הייתי כאן פתחתי בלוג, ואני מספר שם את המפגש שהיה לי עם עב"ם אם אתם רוצים אני יכתוב אותו כאן ביי אלקטרון

הסיפור

מפגש עם עב"ם זמן - בסביבות אוגוסט 94 שעות הערב (21:00 - 19:00) מקום - מעלה אדומים בעת המפגש הייתי בן 22 הבטתי מחלון חדרי לכיוון ירושלים כשלפתע הבחנתי באור לבן אחד עגול בגודל כחצי סנטימטר הנע מכיוון ירושלים (דרום – מערב ) לכיוון מעלה אדומים (צפון מזרח), העצם התקדם לכיווני במהירות וגובה קבועים כמטוס בשמים עד אשר הוא עבר מעל גג הבניין שלי וזווית ראייתי נחסמה (סך הכול דקה של תצפית) מהר יצאתי מהבית כדי לראות את המשך טיסתו של העצם המוזר (כניסת הבניין נמצאת בצד הנגדי של חלון החדר והדירה היא קרקע, כך שתוך שניות הייתי בחוץ) יצאתי מכניסת הבניין ואכן ראיתי אותו , אבל אז קרה דבר מפחיד שעד היום עוברת בי צמרמורת כשאני נזכר, האור נעצר מעליי והתחיל "לרדת" אלי , כשהאינדיקציה של "לרדת" היא גדילת נפח האור בצורה הדרגתית בשלב מסוים התחלתי לפחד ונכנסתי עם גופי לכניסת הבניין כשרק ראשי ממשיך להציץ באור וכמו שאני נכנס האור הפסיק לרדת והתחיל לעלות עד שחזר לגודלו הראשוני חצי סנטימטר (בשיא גודלו הוא הגיע לסנטימטר וחצי קוטר עגול וקורן , כל הירידה והעלייה ערכו כשתי דקות בכל הירידה והעלייה האור לא זז בצירים האחרים כלל, האור לא הבהב ולא עשה רעש בשום שלב של המפגש) כשהגיע לגודלו הראשוני הוא עשה כמה פיתולים שלא אופייניים לשום כלי טייס מוכר (כיוון ומהירות לא עקביים) ואז המשיך בכיוון תנועתו הראשונה לצפון מזרח בכיוון ומהירות עקביים (כדקת צפייה) עד שנעלם באופק. מלבד האור לא ראיתי שום צורה או מבנה. ישנה אפשרות שהעצם לא ירד ועלה אלא רק עמד במקום שתי דקות והגדיל את נפח אורו בצורה הדרגתית ב 200 אחוז ואז הקטין חזרה, למרות שהאפשרות הזאת פחות נראית לי. לא היו איתי עדים ולא שמעתי בתקשורת בזמן ההוא עוד על העצם הזה כשבוע הייתי נסער מהמקרה אבל בסופו של דבר לא דיווחתי עליו לאיש

j a s o n

New member
ואוו היתה לך תחושת זמן אבוד?

בהחלט חוויה מפחידה עברת!

למעלה