שלום חובבי זינה

JUstMeAndMe

New member
שלום חובבי זינה../images/Emo13.gif

אני לא רואה זינה הנסיכה הלוחמת אבל תהיתי אם תוכלו לעזור לי
הפרק ששודר היום בסטאר וורלד השתתפה בו השחקנית שירי אפלבי- היא שיחקה בהרבה תפקידי אורח בסדרות שונות ובסדרה רוזוול- אחת מהשחקניות הראשיות אני מעוניינת להבין מה היה בפרק כי לא הבנתי כל כך, אז תהיתי אם תוכלו לתת לי פרטים על הפרק- השם שלו באיזו עונה- סמפר פרק והתקציר כמובן וגם ברצוני לדעת אם יש עוד פרקים בהם שירי אפלבי משתתפת

shanyz

New member
אז ככה...

שם הפרק הוא: A Tale of Two Muses בעוןנה הרביעית פרק מספר 474 התקציר בעקרון זה שזינה, גבריאל, אוטוליקס וטארה (שירי אפלבי) גורמים לאנשים לרקוד ומביאים את הריקודים לעיר שאסור לרקוד שמה... וזה..
אגב איזה תפקיד היא משחקת ברוזוול?? אני רואה את זה אבל לא מזהה.. רגע!!!! היא השחקנית הראשית? נו איך קוראים לה....ליז!?!?!?!? ויש עוד פרק שהיא משתתפת בו והוא: forgiven

JUstMeAndMe

New member
וכן זוהי ליז../images/Emo13.gif

תודה רבה רבה! אם את רואה את הסדרה תבואי לפורום רוזוול!
ועכשיו אני יודעת! יופי! ושירי אפלבי באמת יודעת לרקוד- היא שיחקה גם בסרט "עת לרקוד"- היא רוקדת מדהים- אני הולכת היום לראות את הפרק שוב בסטאר וורלד בשמונה וחצי! החלטתי! ואיזה מספר פרק זה- פורגיבן? *תודה רבה
*

shanyz

New member
../images/Emo9.gif

אני לא יודעת למה אני לא כותבת בפורום
התחלתי לראות רק לפני איזה 5-6 פרקים.. אין לי מושג כלום על מה שהיה בעונה הראשונה וזה... לא נורא
ממממ איזה רפק זה פורגיבן? מממ זה בעונה השלישית...פרק מספר 360! ביי

JUstMeAndMe

New member
תודה רבה!../images/Emo9.gif

ועל מה הפרק הזה? כאילו פורגיבן....
תבואי לפורום ושם נסביר לך הכל על רוזוול- סדרה מדהימה! *תבואי חדר פורום מספר 851*

shanyz

New member
חחח אני אבוא../images/Emo70.gif

יש מצב שיהיו שידורים חוזרים של העונה השניה? אני נורא אוהבת את מייקל! ומריה...וגם טס..
את ליז אני דווקא לא אוהבת כל כך..
טוב אני אבוא לפורום אבל בלילה כי עכישו אני לומדת למבחן
חחח

JUstMeAndMe

New member
../images/Emo6.gifחחחחחחחחח

ואני אוהבת את ליז
ואת מקס
אבל טס גם מותק... *בינתיים
*

חחח...שני, יא מצחיקה../images/Emo6.gif

פרק מספר 360...?
בכל הסדרה היום פחות פרקים מזה!
הפרק Forgiven הוא הפרק ה-14 בעונה שלישית, ואפשר למצוא תמונות מהפרק ממש פה.

shanyz

New member
חחח../images/Emo6.gif

וואלה:-פ אופסס חחחחחחחח לא יודעת ככה היה רשום.. בלאט

איפה? בקעזעה?../images/Emo3.gif

עכשיו שמתי לב גם שכתבת על הפרק A Tale Of Two Muses שזה מספר 474. גם זה היה כתוב בקעזעה?
בכל מקרה! זה הפרק השישי בעונה הרביעית.

shanyz

New member
כן אבל אביב

אניא סביר לך איך זה עובר! אמרנו פרק 474? אז ה-4 הראשון זה כאילו עונה רביעית... וה-74 זה כאילו הפרק ה-74.. אם תספרי מהפרק הראשון ועד לפרק הזה תראי שיש 74 פרקים! אז ככה זה.. כותבים את זה כאילו 474- עונה 4 פרק 74!
קאפיש??

נו, ברור...

אני ידעתי את זה, רק רציתי לראות אם את יודעת...! חחח...סתם, סתם...וואלה, לא חשבתי על זה

shanyz

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo26.gif../images/Emo22.gif../images/Emo26.gif../images/Emo98.gif

למעלה