שלום, חדש אצלכם! צריך לאפס ת'ראוטר כל הזמן

shoki222

New member
שלום, חדש אצלכם! צריך לאפס ת'ראוטר כל הזמן

גלשתי לי בכיף שנים, ברשת ADSL עם ראוטר אלחוטי trendnet 432BRP. מהירות הגלישה בחבילה 2.5 מגה. אני משתמש במחשב נייד של HP בן כ- שנתיים עם מערכת הפעלה ווינדוס ויסטה (ונהנה מכל רגע!!). לפני כמה חודשים בזק הניחה את תשתית ה- NGN באיזור המגורים שלי. עקב כך מהירות ההעלאה שודרגה אוטומטית ל- 500 במקום 250 קילוביט. פתאום שלוותי הופרעה. ישנם אתרים רבים, שבכל יום גלישה אתרים אילו משתנים, שלא ניתן לגשת אליהם. כותבים את הכתובת בפס הכתובות מקישים ENTER ויש דף ריק ולאחר זמן רב מתקבל כלום. רק RESTART לראוטר מאפשר גישה לאתרים. לעיתים יש צורך לעשות כן לראוטר כמה פעמים בערב של גלישה. ניסיתי להשתמש בדפדפנים אחרים, בכולם אותה התופעה. השקעתי זמן עצום בקריאת פורומים על תופעות דומות ללא הועיל. אני חושד בשדרוג לרשת ה-NGN כיוצר הבעיות הללו, כי זה השינוי היחיד שנעשה ממצב בו הגלישה שלי הייתה מושלמת. מה תגובתכם תודה!!

שלום shoki222

רשת ה-NGN הונחה על ידי חברת התשתית "בזק", חברת "בזק בינלאומי" הינה ספקית אינטרנט. חשוב לי לבדוק מהי הסיבה לתקלת הגלישה אותה אתה חווה. אנא השאר לי פרטים (שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי או מספר ת.ז של בעל המנוי, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה) בהודעה פרטית או במייל [email protected] ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם. מירית

למעלה