שלום, חדשה בפורום

michal24

New member
שלום, חדשה בפורום

שלום לכולם אני חדשה בפורום, קוראים לי מיכל, בת 24, למדתי בעבר מדיטציה במשך שנה, ואני מתעניינת הרבה בדמיון מודרך, כל התחום של לואיז היי, עבודה עם התת מודע, וכל מה שעושה לי טוב בכלל. לאחרונה אני מרגישה מנותקת לגמרי מכל כיוון בחיים, וכנראה שזה מה שהביא אותי לחפש תשובות בפורומים. אז סתם רציתי להגיד שלום.

deep ocean

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

את ממשיכה למדוט כיום גם לבד? היכן למדת מדיטציה? מה גורם לך להרגיש מנותקת מזה?

michal24

New member
אז ככה :

אני מודטת בתקופות, האמת שהרבה יותר קשה לי לבד מאשר בקבוצה, כי אני נוטה לוותר על זה מחוסר זמן, אפילו שזה עושה לי מאוד טוב. ככה שאני בחיפושי קבוצה. אני מרגישה מנותקת מהכל, לא רק מזה. אני בתקופה של המון סיומים, כך שגם המון התחלות חדשות שעדיין לא ממש התחילו, הכל על פרשת דרכים: קריירה, לימודים, זוגיות, מקום מגורים. וקשה לי מאוד בלי המסגרת, בחוסר הוודאות הזה ...

deep ocean

New member
הי מיכל ../images/Emo141.gif

שתי אופציות שאני יכולה לחשוב עליהן: 1. אולי עד שתמצאי קבוצה פשוט תחליטי שאת מודטת לפני השינה? מקסימום תרדמי אחרי כמה דקות. זו גם נראית לי דרך מהנה להירדם
אני לפני השינה עושה דמיון מודרך וקצת החזרת כוחות, ואני נרדמת במהלך כל הדברים האלו, וזה מאד נעים לי. 2. אולי יש לך תסריט בראש שהמדיטציה שתעשי צריכה להיות ממש ארוכה, ובגלל זה החלטת שאין לך זמן לזה. אולי פשוט תורידי סטנדרטים ותחליטי שאת תמדטי היום 5 דקות. לדעתי, עדיף למדוט, מאשר לא לעשות מדיטציה כי יש בך משהו שחושב: שאם כבר מדיטציה, אז זה חייב להיות חצי שעה מינימום (סתם דוגמא). לגבי זה שאת נמצאת בפרשות דרכים ובהתחלות חדשות, אז קבלי את המצב. כמו שאנחנו מקבלים את עצמנו, פשוט קבלי בהנאה את מה שאת עוברת ותנסי להפיק מזה את המיטב. המון
מיכל (זה גם שמי
)

למעלה