שלום חברים :)

la orejita

New member
שלום חברים :)

יש לי שאלה, מישהו יודע אם לאורפנד לנד יש אתר בעברית? תודה יקיריי

la orejita

New member
דיייי..באמת?

איך לא שמעתי על האתר הזה לפני כן?? תקשיב בנאדם, אם פניתי לשאול פה זה מכיוון שבגוגל כבר בדקתי וחשבתי שאולי יש אופציה שמישהו פה יודע על אתר כלשהו עליהם בעברית. תודה.

Seraphim

New member
אם זה לא בגוגל זה לא קיים

בגלל זה גוגל זה "מנוע חיפוש" ואנחנו בני אדם, אנחנו משתמשים בגוגל כדי לחפש ולא להיפך.

Seraphim

New member
איפה את רואה ציניות?

גוגל הוא מנוע החיפוש הכי חזק שיש היום, הדפי זהב של האינטרנט רק שלהבדיל מדפי זהב בגוגול אף אחד לא רושם את האתרים, הוא מאנדקס אותם לבדו. אם אתר לא מאונדקס שם רוב הסיכויים שהוא לא קיים ולשאול בני אדם שבעצם נעזרים במנוע חיפוש כדי למצוא דברים "האם מישהו מכיר?" אחרי שגוגל לא מצא זה כמו לומר "גלאי המתכות שלי לא מזהה כלום, אתה יודע איפה אפשר למצוא פה מטבעות 10 מטר מתחת לאדמה?"

.........

יכול מאוד להיות שהוא לא מצא (תקרא לזה "לא יודע לחפש בגוגל" או מה שבא לך), אבל יש את מה שהוא מחפש. זה קורה, אתה יודע. זה לא אומר שזה בהכרח לא קיים, אלא שאולי הוא פשוט לא מצא. בני אדם לא נעזרים אך ורק במנוע חיפוש כדי למצוא דברים. סביר להניח שאנשים ששומעים בהדיקות להקה מסוימת ומכירים אותה מתעדכנים לא רק דרך מנועי חיפוש.

Seraphim

New member
לכל שאלה - תשובה.

אם היא לא יודעת לחפש במנוע חיפוש אז זה לא הפורום הנכון, פורום מחשבים ואינטרנט יכול לעזור לה מאוד. דבר שני לחפש בגוגל זה לא משהו שצריך תואר שני בתקשורת דיגיטלית, אני מחפש אתר של אורפנד לנד, אז אני רושם "אורפנד לנד" - בדיוק כמו שהיא ידעה להכנס לתפוז, לחפש פורום מטאל, לפתוח הודעה חדשה ולהקליד את השאלה. אם היית אומר לי שמחפשים מידע שהגישה אליו עלולה להיות עקיפה למשל מי מבצע שיר שאתה מכיר רק משפט אחד ממנו וגם זה בקושי, ניחא, כי אתה צריך לחפש באתרים, לקרוא ליריקה, להקשיב לסמפלים, בלגן לפעמים... אתה מחפש אתר של להקה עם רפרטואר של 15 שנה, אם אתה לא מוצא את זה עד הדף השני של גוגל אז זהו - כנראה שאין. דברים כאלה מתעדכנים רק במנועי חיפוש וגם עם עכשיו הלינקים רצים בפורומים ובקומונות, הוא קודם יופיע בגוגל כי גוגל גם מאנדקס פורומים וקומונות.

למעלה