שלום חברים.....

sobolina

New member
שלום חברים.....

אני מקווה שפה זה המקום לכתוב את ההודעה הזו, במידה ולא - אני מתנצלת ואפשר למחוק את ההודעה לאלתר. אני מחפשת מתכנת תותח ב PHP לבניית מספר אתרים. כרגע עומד על הפרק אתר אחד מרכזי כדגומת אתר קהילות. אשמח לקבל פניות במסרים וסלפק אינפורמציה מעט יותר ספציפית. מראש אני מצהירה -התקציב שלי לא גדול במיוחד, אבל מי שיספק את הסחורה - בהחלט ימשיך לעבוד עמנו בפורייקטים נוספים. ערב מקסים לכולם

למה כל התפרנים באים בדרישות גדולות?

שאני ארצה לקנות רכב, אני אקנה אותו לפי היכולת הכספית שלי, ולא אכנס לסוכנות פרארי ואומר להם, אני רוצה את הרכב הכי טוב שלכם במחיר של פיאט פונטו, תוך כדי הבטחה להמשיך ולקנות ממכם רכבי איכות במחיר הכרם. מתכנת תותח במחיר של אקדח קפצונים..... אאהההה כן, וקרדיט באתר... כאילו זה שווה משהו לתותח....

sobolina

New member
דרלינג,

קודם כל - ברור לי כי משתתפים בפורום אנשים שאכן מאיישים את שוק בניית האתרים - ומחירם בהתאם.(להלן סוכנות הפרארי) אך אל תשכח שישנם הרבה משתתפים סמויים בפורום, או משתתפים נוספים בפורום שלא משתייכים לקטגוריה הזו, או מחפשים עבודה כפרילנסרים וכו. גם כשנכנסים לסוכנות רכב - יש מספר דגמים לבחור
(במקרה דנן, 6 אנשים בימים האחרונים יצרו קשר - וזה לשיקולם...)

itaym02

New member
סתם נקודה למחשבה-> תותחים יכולים לדרוש והם יק

והם יקבלו שכר גבוהה. דר"א אני מכיר די הרבה אנשים שיעשו לך את האתר גם ב1000 שקל. אך איך הפתגם הולך: "טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שמתפוגג טעמו המתוק של המחיר הזול".

דרלינגר, מכירה את המשפט המפורסם:

"אין הנחתום מעיד על עיסתו" אז התקשרו אליך 6 אנשים ואמרו שהם תותחים..... רק שתביני, אין לי בעיה אם זה שאת מחפשת מתכנתים תמורת קרדיט או תשלום נמוך, להפך אני ממש בעד, ככה כולם מתחילים את דרכם. פשוט ההערה שלי הייתה לגבי חוסר הפרופורציה בין הסינון המקצועי שלך ולתמורה התשלומית הנמוכה שאת מוכנה לתת לאותו רב אומן שאת רוצה להעסיק. איתי אמר משפט יפה שלא הכרתי ואני הולך לאמץ אותו (איתי, לפני שאני לוקח לאימוץ, למשפט הזה יש חיסונים או שאני צריך לקחת אותו לווטרינר
) בכל אופן שיהיה לך בהצלחה.

ailag

New member
תחשבי על זה ככה

בהקבלה. את מפרסמת בפורום איור (או קומיקס
) הודעה שאת כתבת ספר ואת צריכה איורים. את צריכה משהו ברמה גבוהה (למשל קריקטורות של אנשים ספציפיים או ציורים גדולים/מפורטים) אבל שיהיה זול. את מקבלת 6 הצעות מאנשים. לפני שראית את תיק העבודות שלהם, את יכולה לנחש איך הספר שלך יראה? את מוזמנת להרים פרוייקט בתקציב נמוך, אבל אז לפרוייקט יהיה קשה יותר להמריא. גם לפרילאנסרים יש את הדרישות שלהם, כי תכלס אם הם עובדים X שעות וצריכים להרוויח Y כסף הם לא יכולים להפסיד זמן על פרוייקטים גדולים שמשלמים מעט. ובגדול אני מקווה מאוד שמומחים לא מנמיכים מחירים כי זה יגרום להנמכה כללית של המחירים בשוק ואנשים לא יתפרנסו כמו שצריך. מה שכדאי, לדעתי, הוא קודם כל לבדוק אם יש פתרון קוד-פתוח ברשת עם רשיון מתאים שאפשר להשתמש בו, ואז לשכור מישהו שיתקין ויקנפג אותו - ככה את משתמשת בתקציב הנמוך שלך בשביל לשלם על פחות עבודה, וזה כבר סביר. (ותלוי כמה נמוך התקציב..) לפעמים זה נראה לאנשים טריויאלי, אבל כל מיני אתרי קהילות כאלו זה חתיכת בלגן - גם מבחינת התכנות, גם מבחינת התכנון וגם מבחינת האופטימיזציה (את לא רוצה שכשהאתר שלך יכיל 10000 משתמשים ו 10000000 הודעות יקח לכל דף מלא זמן לעלות או ששינוי קטן חצי שנה אחרי בניית האתר יגרור שעה חיטוט בקוד ויום עבודה שלם על דיבוג)

Baroush12007

New member
אני מעונינת צרי קשר בפרטי ותגידי לי כמה

אני מעונינת צרי קשר בפרטי ותגידי לי איזה סכום מדובר

MrSerii

New member
אבל בכל זאת באמת לא כל אלא שעובדים בזול הם

כל כך רעים, בגיל 13 נראה לי יצרתי מספר אתרים בשכר נמוך מאוד (כמה מאות שקלים..), וזה יצא לא רע בכלל (לא היה תלונות), כמובן שאם הייתי עושה את זה עכשיו זה היה נראה פי כמה וכמה יותר טוב . . . אבל אלא שמעלים רעיון יכול להסתפק גם במישהו שלא כל כך מקצועי . .

למעלה