שלום חברים ,קצת פילוסופיה ??

שלום חברים ,קצת פילוסופיה ??

ידידים שלום לכם לפני בערך שנתיים כשהייתי ירוק באינטרנט מצאתי באתר קנדי ,אם אני זוכר בקראטה ,שנוהל ע" DABOVAL THIERRY סיפור מאוד יפה ,ודאי בצרפתית ותרגםתי לעברית ,מראש אני מתנצל לסיגנון או לשגיהות וכך הסיפור או משל """ בפעם הראשונה שתלמיד צעיר שלמד קראטה פגש זאב , הוא השתמש במה שהוא למד ,סגר אגרופיו כפי שהוא תרגל עשרות פעמים והלם בזאב עד שזה נפל מהמכות שהוא קבל . בפעם שניה התלמיד המזדקו וגם הפך לגבר פגש אחיו של הזאב הראשון המתקרב ,הגבר תפס עמדת קרב וכמה דקות לאחר מכם הזאב מסתובב ומסרב להלחם . בפעם שלישי כאשר הגבר כבר זקן וחכם יותר הוא נתקל בבן של הזאב הראשון החכם אינו זז ומסתכל בעיניו של הזאב בלי לומר מילה , הזאב מבין ושב על עקבותיו . מה אתם חושבים ומה דעתכם ולהזה מסכנה הגעתם אני מאחל לכם גמר חתימה טובה שלכם סבא אריה

לזרוס1

New member
שאלה לסבא אריה

1.באיזה עולם מוסר השכל של סיפור? 2.אם הזאב שיבוא אחרי שלישי מסומם ובכריז? 4. הוא אחד אם הגו וידע באומנות קרב גם ?

שלום לזרוס 1

שלום ידידי אין לי שום תשובה לשאלתך אם אתה יכול לפנח משהוא או להוציא מסכנה משלך ברוך לתשובה . הגב לפני שנה וחצי בפורום איתחדות לג'וג'יטסו עולמית בישראל בהנהלת רן ,כבר כתבתי הסיפור הזה ושם נוצר דיאלוג יפה . בידידות סבא אריה

דו קרב

New member
סבא ארייה, מה אתה רוצה להגיד ?

שככל שמזדקנים אפשר לזוז פחות ?

אינני רוצה לומר כלום ,אתם תפרשו ?

שלום חברים מה שאני רוצה זה לשמוע או לקרוא מה אתם חושבים , פרוש או מסכנה או כול דבר אחר אם זה נראה לכם טיפשי אז תגידו לי מיד אפסיק ויעמוד בשקט בצד בכבוד רב סבא אריה

להציג מה שהוא רציני איתכם חבל

חברים חוץ מי ידידי לזרוס שלקח העיניין ברצינות יתר חבל על הזמן וזה אומר דרשני שלום רב סבא אריה

עצה לך סבא אריה

כאשר אתה מעלה דיון רצוי מאוד שאתה עצמך תתרום את דעתך ובכך גם תעורר את רצונם של הקוראים כאן להגיב. הסיפור והרעיון שמאחוריו הוא עקרון נדוש למדי בעולם אמנויות הלחימה. תודה בכל זאת שהבאת אותו אך אין צורך להתאכזב כל כך. שנה טובה לך, זאב.

שלום לך ידידי זאב

איך אומרים התקפה היא הגנה אכי טובה אבל אינני כואס ,פשוט לא הבנתם כוונתי רציתי לשמוע מה דעתכם ולאחר מכם לסכם . דע לך שבפורום האיתחדות לג'וגיטסו בישראל המשל הזה התקבל יפה מאוד ,למרות כפי שאתה כותב ,נדוש הדיון היה ארוך מאוד,וכול אחד הביא את דעתו ומנהל הפורום בסוף סיכם לך אישית מאחל לך כול טוב נפגש רק בשמחות סבא אריה הגב שים לב לתגובה אחת פשוט אפשר לתרגם "" לך .......

לזרוס1

New member
רצינות פילוסופית

כן אם השנים עושים כבוד וערכה לבשולות ובגרות ולא לפרעות ואימפוסביות מה שכתבתי בתגובה הראשונה היתה הימפולסבי למצב היום ברחובות נכון של להדרת וכבוד המראה מיחסים לפעמים יותר הכול שאלה של התנהגות

למעלה